Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У столиці заборонили рух вантажівок у денний час

Містом усе одно їздять фури, і копи пояснили, чому.

Через спеку у Києві обмежили рух великовагового транспорту. Поліція має зупиняти вантажівки на в’їздах до столиці, якщо температура повітря перевищує 28 градусів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Обмеження діють з 10:00 ранку до 22:00 вечора. Водії обурюються, бо через незаплановані зупинки втрачають час і гроші, а місць для стоянок фур не збудували. Вантажівки змушені "смажитися" під сонцем.

Багато водіїв правила столичної влади відверто ігнорують і їдуть через місто, попри заборону. Поліцейські виправдовуються, що за всіма встежити не можуть. "Порожняком пропускаємо фури, дозволяє вага. І пропускаємо продукти, що швидко псуються – молоко, м'ясо. І паливні матеріали", - пояснив представник поліції Дмитро Шаповал.

ВідеоЧерез спеку у Києві обмежили рух великовагового транспорту

Поліція має зупиняти вантажівки на в’їздах до столиці, якщо температура повітря перевищує 28 градусів. Обмеження діють з 10 ранку до 10 вечора. Водії обурюються, що через незаплановані зупинки втрачають час і гроші, а місць для стоянок фур не збудували, тому змушені смажитися під відкритим сонцем. 

Через спеку у Києві обмежили рух великовагового транспорту

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції