Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У столиці запрацювали всі виборчі дільниці

36 тисяч українців змінили місце голосування та проголосують у Києві.

У Києві всі дільничні виборчі комісії працюють в штатному режимі. Про це повідомила пресслужба Київської міськдержадміністрації.

"Станом на 8:00 в Києві запрацювали всі виборчі дільниці. Зараз голосування проходить в штатному режимі, громадяни продовжують волевиявлення на позачергових виборах народних депутатів України. Також нагадаю, що 36 тис. громадян змінили місце голосування, виявивши бажання реалізувати своє конституційне право на цих виборах саме в столиці", - заявив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Зазначається, забезпечення громадського порядку і безпеки виборців і членів виборчих комісій здійснюють співробітники Головного управління Національної поліції в Києві, співробітники ДСНС України.

Як відомо, дільниці працюватимуть до 20:00.

Нагадаємо, щ 8 ранку 21 липня в Україні стартувало голосування на виборах до парламенту. Поліція Києва повідомляла, що 6,5 тисячі правоохоронців слідкуватимуть за порядком на дільницях столиці.

Відео ТСН дізнавалась, як людям на інвалідних візках без перешкод потрапити на виборчі дільниці

Дві киянки, які на президентських виборах не змогли без перешкод дістатися до своїх виборчих дільниць, подали в суд на ЦВК. Поки дві Юлії чекають на засідання, на виборчих дільницях їм нагадують, що люди з інвалідністю мають можливість проголосувати вдома. Але наші героїні - проти. Хто і як їм готовий допомогти - інспектувала ТСН.  

ТСН дізнавалась, як людям на інвалідних візках без перешкод потрапити на виборчі дільниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції