Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У військкоматі б’ють на сполох: призовна кампанія у Києві на межі зриву

У військкоматі б’ють на сполох: призовна кампанія у Києві на межі зриву

Явка призовників на дільниці становить лише 8%. 

Призовна кампанія у столиці перебуває на межі зриву – станом на початок листопада призвано менше 40%.

Про це на брифінгу 5 листопада заявив військовий комісар Києва Сергій Клявлін.

"Станом на 5 листопада, відповідно до плану призову ми призвали до лав Збройних сил України 39,5 % призовників", - розповів він. За словами Клявліна, явка призовників "вкрай-вкрай низька". Він зазначив, що навесні ситуація була іншою і зривів практично не було.

За словами військового комісара, нині явка призовників на дільниці становить лише 8%. 

"Громадяни – жителі Києва до призовних дільниць як не звертались, так і не звертаються. Ми їх розшукуємо за допомогою органів Національної поліції і вже доставляємо до призовних дільниць, де визначається їхня придатність до військової служби", - сказав Клявлін.

Причиною низької явки він назвав загальне негативне ставлення до служби у Збройних силах, зниження хвилі патріотичних настроїв, поширення негативної інформації про службу в армії у ЗМІ та загалом низька довіра до самим військкоматів.

Клявлін також розповів, що на військову службу за контрактом станом на 5 листопада призвано 346 громадян – мешканців Києва. Серед них 76 - жінки і 163 мають статус учасника бойових дій.

Нагадаємо, що осінній призов на строкову військову службу стартував 1 жовтня. Триватиме він три місяці і завершиться 30 грудня. У планах Міноборони - призвати до війська 17960 осіб. Це майже на чотири тисячі більше, аніж було під час попередньої кампанії.

Відео Призов на строкову службу: перші юнаки вже прибувають до пунктів збору

Перші призовники вже прибувають на пункти збору. В Україні в розпалі призов на строкову службу. Цієї осені до війська покличуть майже 18 тисяч юнаків. Їх розподілять між частинами Збройних сил, Нацгвардії, Держприкордонслужби та Державної спеціальної служби транспорту. Столиця на захист Вітчизни має відправити близько семисот п'ятдесяти призовників. Сьогодні їх уже збирають на пунктах збору, а вже завтра направлять у навчальні центри. 

Призов на строкову службу: перші юнаки вже прибувають до пунктів збору

Залиште свій коментар

Вибір редакції