Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Зеленського розповіли, як планують приватизувати готель "Дніпро" у Києві

Відповідний конкурс проведе Фонд державного майна.

Заступниця керівника Офісу президента України Юлія Ковалів розповіла, що в рамках приватизації влада планує продати готель "Дніпро" на Європейській площі у Києві.

Про це вона розповіла на брифінгу 28 жовтня.

"Один із великих об’єктів – це готель "Дніпро". Він буде продаватися в рамках процедури великої приватизації із залученням радника, адже це важливий об’єкт не лише з погляду економіки, а й з погляду візуального вигляду нашої столиці, адже він розташований на Європейській площі. Ми маємо надію, що в рамках приватизації на його місці стане справді гарний, європейського класу готель, який буде приносити кошти і в місцевий бюджет, і в економіку країни", - пояснила Ковалів.

За її словами, ціну готелю визначить конкурс, який планує оголосити Фонд державного майна вже найближчими днями.

Нагадаємо, під час свого засідання 23 жовтня Кабінет міністрів ухвалив рішення, відповідно до якого стає обов'язковим продаж державного майна та майна державних підприємств через електронні аукціони Prozorro.Продажі.

Відео Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна, його підтримали 266 депутатів. В уряді сподіваються: спрощена система продажу привабить нових інвесторів. Перелік об’єктів, що не підлягають приватизації, розширили, туди додали зокрема медзаклади та заклади освіти. А до списку тих, хто не може бути покупцем, внесли представників Російської Федерації та осіб, що перебувають під санкціями.

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

Залиште свій коментар

Вибір редакції