Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасники віча "Ні капітуляції" пішли до Зеленського

Протестувальники розповіли свої вимоги.

Учасники віча на Майдані незалежності у Києві оголосили свої вимоги та пішли до Офісу президента Володимира Зеленського. 

За підсумками віча було оголошено вимоги, їх зачитав зі сцени ветеран Павло Білоус.

Оголошено про створення "Руху опору капітуляції", до якого закликав долучатися всіх небайдужих. Також у заяві є заклик до фракцій "Голос", "Батьківщина" та "Європейська солідарність" створити у Верховній Раді міжфракційне об’єднання "Опозиційна платформа — ні капітуляції".

Також учасники віча вважають, що проведення виборів на окупованому Донбасі та надання особливого статусу цим територіям протирічить Конституції України. Вони вимагають, щоб російські військові пішли з Криму та Донбасу без будь-яких умов.

Зазначається, що організатори віча кажуть, що в нього взяли участь від 25 до 50 тисяч людей.

Після того, як на майдані Незалежності закінчилося віче "проти капітуляції", більшість його учасників рушили до Офісу президента України, там вони вигукували "Зелю геть", "Слава нації. Ні капітуляції", "Україна – не рояль", "Слухай націю, ні капітуляції" тощо.

Протестувальники були під офісом Зеленського недовго, у них були національні, червоно-чорні та кримськотатарські прапори.

Після цього, учасники пішли до Верховної Ради.

Нагадаємо, раніше поліція Києва повідомила, що на віче "Ні капітуляції" прийшли близько 10 тисяч українців. 

Відео "Ні капітуляції": на Майдані кілька тисяч людей мітингували проти "формули Штайнмаєра"

Прийшли без партійних прапорів, винятково із синьо-жовтими та червоно-чорними. Вимагали скасувати використання "формули Штайнмаєра" в мінських переговорах. Та, мовляв, загрожує українському суверенітету, вигідна Росії і є по суті капітуляцією. Із Майдану Незалежності демонстрація рушила до Офісу президента. Протестувальники виголосили свої вимоги і заявили про створення штабу супротиву капітуляції.  

"Ні капітуляції": на Майдані кілька тисяч людей мітингували проти "формули Штайнмаєра"

Залиште свій коментар

Вибір редакції