Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрпошта" хоче продати Головпоштамт на київському Хрещатику

Керівник підприємства вважає, що розмістити в приміщенні готель було б доречніше.

Українським поштарям не потрібна будівля центрального офісу, розташована на Майдані Незалежності в центрі Києва. Заяву про це зробив керівник "Укрпошти" Ігор Смілянський.

"Головпоштамт нам не потрібен. Навіщо сидіти всій "Укрпошті" в центрі Києва? Вважаю, що в центрі Києва така чудова будівля може набагато краще підлаштуватися під потреби киян і самого міста. Можна готель побудувати, наприклад", - заявив очільник державної поштової служби під час презентації звіту про діяльність компанії.

ВідеоУ Головпоштамті відрили резиденцію Святого Миколая

Образ Миколая осучаснили - капелюх, шарф і мотоциклетні окуляри. Вони мають захищати очі від снігу і вітру під час їзди на санчатах. Пришиті окуляри не заважають дітям нашіптувати Миколаєві на вухо подарункові ідеї. 

У Головпоштамті відрили резиденцію Святого Миколая

На думку Смілянського, історичну будівлю можна легко змінити на компактнішу в іншому районі столиці. Сам же Головпоштамт продадуть, "якщо на те буде воля держави". Глава "Укрпошти" пояснив, що споруда на Хрещатику раз по раз опиняється заблокованою через жвавий трафік або ж акції протесту чи масові акції в центрі Києва. Тому транспорт, який має оперативно доправляти листи та посилки, рухається повільно або взагалі стоїть без можливості рушити з місця. Через це, запевняє керівник пошти, втрачається час доставки кореспонденції.

"Історично пошта працювала через залізницю", - наголосив Смілянський. Він також зауважив, що сортувальні центри в регіонах знаходяться біля залізничних станцій – і це зручно та практично. Натомість відділення "Укрпошти" в історичних центрах не лише Києва, а й інших великих міст, варто звільнити для інших потреб. "Там можна відкрити чудові офіси, готелі. І абсолютно не потрібно, щоб туди з'їжджалися всі вантажівки "Укрпошти", псували цим міський трафік", - вважає гендиректор підприємства.

Фотогалерея "Укрпошта" представила новий логотип (5 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції