Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Унаслідок спеки в Києві різко підвищилась забрудненість повітря

Найбільший рівень шкідливих речовин зафіксовано в центрі міста та на найбільших автомагістралях.

У результаті спеки в Києві різко підвищився припустимий рівень вмісту шкідливих речовин у повітрі.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Так, за даними постів спостереження ЦГО ім. Бориса Срезневського, рівень забруднення діоксидом азоту досяг 5 - 6 середньодобових ГДК (гранично-допустима концентрація), в районах площ Бессарабської та Деміївської; Оболонського проспекту; вулиці Довженка та проспекту Перемоги. Рівень забруднення формальдегідом досяг 5 – 7,5 середньодобових ГДК, в районах площ Бессарабської та Деміївської; проспектів Оболонського та Перемоги, бульвару Л.Українки та вулиць Довженка, Попудренка, Каунаська", - йдеться у повідомленні.

Там також зазначається, що накопиченню та утриманню шкідливих домішок у повітрі сприяють антициклональний характер погоди, денна висока температура та нічні затримувальні шари повітря.

Спека в Києві та майже у всій країні протримається ще щонайменше 3-4 серпня, після того температура впаде на кілька градусів.

ВідеоГотуємось до спеки. Синоптики обіцяють гарячий початок серпня

Спека і грози. На вівторок синоптики прогнозують зливи і грози в західних областях, місцями на півночі України та у південних регіонах. У центрі у грозову зону потрапить Вінничина. Утім ця порція опадів буде останньою цього тижня і дощі ідуть на спад. А 30-ти градусна спека залишається. Попри пляжну погоду лікарі застерігають, що купатися у річках і озерах стало небезпечно. Про наслідки потужних злив і особливості тропічного літа по-українськи – дивіться у сюжеті.

Готуємось до спеки. Синоптики обіцяють гарячий початок серпня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції