В центрі Києва секта Мунтяна проводить пекельні сеанси вигнання бісів, викачуючи з людей гроші

Для проведення обрядів екзорцизму та зцілення секта на цілий місяць винайняла Палац Спорту.

Просто у центрі Києва, в Республіканському Палаці Спорту, відбуваються масові сеанси екзорцизму, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Десятитисячну арену на цілий місяць орендувала харизматична церква "Відродження" і проводить там приголомшливі меси.

Вже декілька тижнів зі сцени столичного Палацу Спорту пастор Володимир Мунтян запевняє, що зцілення від раку та ДЦП, зняття родового прокляття - все це можливо. А масові сеанси зцілення та вигнання диявола супроводжуються музикою і танцями.

Із запитанням, чи існують дива, чи перед нами черговий Аделаджа - журналісти звернулися до експертів. Так, адвокат постраждалих у афері Кінгз Кепітал церкви Сандея Аделаджі "Посольство Боже" вже стикався з харизматичними дійствами Мунтяна.

"Сьогодні в Службі безпеки України є три експертні висновки від різних трьох інститутів, психологічних експертиз, де чітко вказано і зазначено, що секта Володимира Мунтяна чітко створена з метою маніпулюванням свідомістю громадян, підмінюючи поняття, стираючи і видаючи бажане за дійсне. Фактично заволодівають коштами, маніпулюючи людьми. Тобто, це така ж сама секта, як і у Сандея Аделаджі", - повідомив адвокат Іван Боднарук.

Сектанти прямо у центрі Києва виманюють у людей тисячі гривень

Харизматична церков "Відродження" орендувала на цілий місяць Республіканський палац спорту. Кореспондент ТСН таємно проник на месу та зафіксував шокуючи ритуали.  

Квиток на 30 днів на свято зцілення коштує 800 грн. Палац спорту викуплений на місяць. Вартість такої розкоші - не мільйон, а кілька мільйонів гривень. Втім, повз сувору охорону журналісти пройшли безкоштовно. І майже одразу почули пекельні звуки: десятки пасторів проводять сеанси вигнання бісів просто у фойє. Луна від мантр екзорцистів змішується з божевільними криками людей, над якими і здійснюють обряд.

Це приголомшує, бо незрозуміло, чи може таке відбуватися насправді. Водночас експерт з нетрадиційних релігій Володимир Пєтухов називає це психічним зараженням.

"Це робиться на показ. Те, що вони роблять. Де гарантія того, що ті, хто смикається і падає, не є статистом, який заражає. Психічне зараження - є таке поняття. Я знаю багато випадків, коли спеціально домовляються... Зараження відбувається, коли кілька людей падають. Але це робиться за змовою. І завжди є відсотки людей істеричного складу, які дуже сильно наслідують", - пояснив Пєтухов.

Масовий екзорцизм в Палаці Спорту продовжується вже на сцені. Але перед цим пастор веде проповідь. Примітно, що він надто часто говорить про гроші адептів.

І дійсно, крім купівлі квитка, люди жертвують гроші. Для цього є спеціальні відра. Це називається партнерством. Кожного дня людей спонукають жертвувати церкві, точніше Богу, як це називає сам Мунтян.

"Секта Володимира Мунтяна має прибуток близько декількох мільйонів гривень в місяць. При чому вони не обкладаються податками. Де-юре вони вважаються релігійною організацію, де-факто – це сектантство, обкладання поборами", - пояснив Боднарук.

Нагадаємо, що в Україні священики-екзорцисти виганяють бісів, перетворюючи українців на психічно хворих.

Кореспондент Сергій Гальченко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: