У КМДА розповіли, скільки автівок евакуювали у перші дні дії нових правил паркування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За перші два дні у столиці евакуювали менше півсотні автівок.

Від 27 вересня в Україні почали діяти зміни до правил дорожнього руху. Зокрема, вони стосуються правил паркування. Зміни передбачають дозвіл поліції евакуювати автомобілі, що перешкоджають руху транспорту. Крім того, відтепер місцева влада може створювати посади місцевих інспекторів з паркування, які можуть евакуювати автомобілі та накладати штрафи.

Як розповіла ТСН.ua прес-секретар заступника голови КМДА Олеся Чемерис, у перші дні дії нових правил - 27 та 28 вересня - у Києві було евакуйовано 44 автомобілі.

"За нашими даними у четвер евакуювали 23 автомобілі , у п'ятницю - 21", - сказала вона.

У КМДА наголошують, що основна увага наразі прикута до центру міста - на Бессарабці довкола ринку, поблизу торгівельного центру "Гулівер", на Софійській та Михайлівський площах.

Згідно з рішенням Київради, яке було ухвалене 28 вересня, за дотриманням правил паркування у столиці будуть слідкувати 148 інспекторів. Вони уповноважені здійснювати фотозйомку або відеозапис​​​​​​ порушень під час паркування. Проте для повноцінного виконання обов'язків, інспектори повинні отримати доступ до 3 реєстрів: реєстру автовласників, реєстру адміністративних правопорушень і реєстру автомобілів на іноземних номерах, який ще не створений.

Нагадаємо, 3 жовтня Кабінет міністрів розширив перелік дозволених до застосування для контролю безпеки дорожнього руху технічних засобів. Уряд дозволив використовувати засоби визначення просторово-часових координат транспортного засобу, а також засобів із функцією фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

ВідеоЯк минув перший день паркування по-новому: перевірка ТСН

Порушив правила - шукай машину на штрафмайданчику. Від сьогодні власники машин, припаркованих в недозволеному місці, отримуватимуть штраф додому. Не уникнути покарання гривнею і власникам автівок з єврореєстрацією - так звани євробляхерам: штрафи надсилатимуть тим, хто ввіз автомобіль до України. Машину можуть і евакуювати, якщо вона заважає руху. Як минув перший день паркування по-новому, бачили наші кореспонденти у Києві, Львові та Харкові. 

Як минув перший день паркування по-новому: перевірка ТСН

Залиште свій коментар

Вибір редакції