Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"В серці цього міста народжується свобода". Зеленський привітав з Днем Києва

До Києва президент переїхав 2003 року.

Президент України Володимир Зеленський привітав жителів Київа та його гостей з днем міста. 

Повідомлення з'явилося на його сторінці у Facebook.

У привітанні президент написав про своє ставлення до Києва, куди він переїхав 2003 року. "Це горде і суворе місто. Київ не спішить відкривати свої обійми. Він придивляється. Він може перемолоти тебе, а може стати рідним. Потрібна мить, щоб закохатись в це місто. І мить, щоб в ньому розчаруватись. Але у Києва є одна унікальна риса – він точно не залишає байдужим", - написав Зеленський.

За його словами, є речі, які роблять це місто особливим: Київ – Києвом. Серед таких, запах лип, цвіт каштанів, краєвиди з Володимирської гірки, гул проспекту Перемоги і забудови "непорозуміння". "У цього міста не все ідеально, але це робить Київ живим. Не декоративним, а справжнім", - написав Зеленський.

Нагадаємо, день Києва святкують в останні вихідні травня. Цього року до свята у столиці відкрили пішохідно-велосипедний мост між Аркою Дружби народів та Володимирською гіркою.  Він обійшовся попередньо в 260,5 мільйонів гривень, встановлювали його оперативно і намагалися встигнути до дати.

ВідеоНапередодні Дня Києва ТСН підібрала десятку нетипових фактів про столицю

Київ готується до святкування 1537-го дня народження. Напередодні свята ТСН вирушила на прогулянку столицею, аби подивитися на місто з несподіваного боку. Скільки людей ночує у Києві, чи досі українська столиця - місто каштанів, де запаркувати всі тутешні автомобілі - про це і не тільки - у сюжеті.  

Напередодні Дня Києва ТСН підібрала десятку нетипових фактів про столицю

Залиште свій коментар

Вибір редакції