В Україні хочуть провести пробний перепис населення у двох районах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Останній перепис у державі був 18 років тому.

В Україні готуються провести перепис населення. Для початку вирішили провести пробний у двох районах – Оболонському в Києві та Бородянському на Київщині.

Його проведе Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України, повідомила його директорка Елла Лібанова в інтерв'ю для dt.ua. На її думку, краще за одним з обраних для пробного перепису був би район у Західній Україні.

"Боюся, що Київ не відобразить ту специфіку. Але зазвичай Держкомстат робить пробний перепис там, де йому зручніше", - зазначила соціолог.

Нагадаємо, останній всеукраїнський перепис населення відбувся 2001 року. Тоді нарахували 48 млн 457 тис. українців. Нині ж, за оцінками Держкомстату, - близько 42 млн осіб.

Відео В Україні цього року проведуть пробний перепис населення

Про це розповіли в Кабміні. Він має показати, окрім загальної кількості - інформацію про число переселенців унаслідок анексії Криму та війни на Сході. Проводитимуть його за допомогою програми, яку нині розробляють українські IT-спеціалісти. Для перепису планують закупити 100 тисяч планшетів, які потім передадуть у школи по всій Україні.  

В Україні цього року проведуть пробний перепис населення

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції