Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Уряді наказали терміново провести аудит роботи Кличка

Перевірка триватиме до 8 жовтня цього року.

Глава Уряду України Олексій Гончарук розпорядився провести аудит діяльності Київської міської державної адміністрації та окремих столичних райдержадміністрацій. Відповідне рішення підкріплене підписом прем'єр-міністра. 

Він доручив міністрам та керівникам інших центральних органів виконавчої влади до 18 вересня цього року підготувати і подати кандидатури для занесення до робочої групи з питань проведення відповідної перевірки. Від 25 вересня до 8 жовтня доручено провести такий аудит і надати висновки. 

Міському очільнику Віталію Кличку доручено забезпечити необхідні умови для такої перевірки міністру Дмитру Дубілету, першому заступнику міністра Кабінету міністрів Володимиру Бондаренку, главі СБУ Івану Баканову та генеральному прокурору Руслану Рябошапці.

розпорядження про аудит в КМДА

Раніше народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Ткаченко звернувся до прем'єра Гончарука з проханням провести аудит роботи мера Києва Віталія Кличка та КМДА. Також депутат звернувся до столичної влади, заявивши, що якщо їм "немає чого приховувати, то не треба нервувати, аудит тільки доведе вашу безвинність". Згодом пресслужба мера Києва повідомила, що Кличко звернувся до Державної аудиторської служби для проведення фінансового аудиту діяльності структур КМДА, комунальних підприємств та інших підрозділів.

Відео Ткаченко закликав прем'єра провести аудит діяльності міського голови Києва та КМДА

Провести аудит діяльності голови Києва, чиновників КМДА та депутатів Київради просить голова комітету Верховної ради із питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Перевірку, каже, планували ще за прем'єрства Володимира Гройсмана. Втім, вона так і не відбулась.  

Ткаченко закликав прем'єра провести аудит діяльності міського голови Києва та КМДА

Залиште свій коментар

Вибір редакції