Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вандали на дорозі. На Андріївському узвозі водії трощать стовпчики для обмеження руху

Поліція на порушення уваги не звертає.

У Києві на Андріївському узвозі водії трощать боларди - автоматичні стовпчики для обмеження руху вулицею. Про це йдеться в ефірі ТСН 19:30.

Боларди на Андріївському узвозі встановили для того, аби зробити зону пішохідною. Спеціальний пульт для проїзду мають лише орендарі, мешканці та екстрені служби.

ВідеоНа Андріївському узвозі в Києві водії трощать боларди

Боларди контролюють проїзд автомобілів на Андріївському узвозі, який три роки є пішохідною зоною. На встановлення витратили 3 мільйони гривень. Шлях сюди відкритий лише орендарям, мешканцям та аварійним службам. Але іншим теж кортить: хтось оминає сходами Андріївської церкви, інші – на швидкості їх протаранює.

На Андріївському узвозі в Києві водії трощать боларди

Проте водіям часто кортить якнайшвидше дістатися центральної частини міста без заторів і максимально швидко. Тому деякі водії або об'їжджають стовпчики забороненими для автівок місцями, а хтось взагалі на швидкості в'їжджає в боларди. 

Один автоматичний стовпчик коштує близько трьох тисяч євро. Всього на встановлення на Андріївському узвозі системи болардів пішло три мільйони гривень, а вартість відновлення вже пошкоджених піде близько 200 тисяч гривень. 

Місцеві кажуть, що такі речі має контролювати поліція, до того ж рух на вулиці фіксується на камери відеоспостереження. Проте правоохоронці мовчать, а ймовірні "вандали" кажуть, що на відео зафіксовано не їх.

Найпопулярніша відмазка: водій начебто везе доставку за певною адресою на Андріївському узвозі. Дехто з водіїв навіть намагався купити пульт від болардів у місцевих мешканців чи орендаторів. Копію ключа зробити не можна, а за одиницю дехто пропонував 300 євро. 

У поліцію неодноразово писали заяви, навіть надавали відеоматеріали, проте результату ніякого так і не отримали. Жодного водія не притягнули до відповідальності. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції