Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вашу каблучку в новинах показують". Завдяки ТСН знайшлись власники загубленого дорогого персня

Після перевірки документів коштовність повернули власникам.

У Києві знайшлись власники коштовної каблучки відомого бренду Tiffany & Co, яку днями знайшли у аеропорту "Бориспіль".

Напередодні ТСН розповідала про те, що киянин Дмитро був готовий віддати свою знахідку власникам, якщо вони йому покажуть сертифікат з номером виробу – кожна прикраса цієї фірми має свій унікальний ідентифікаційний код. І каблучку власники побачили по телевізору.

"Нам зателефонувала мати чоловіка і сказала – "вашу каблучку показують у новинах 1+1". Потім я побачила ролик у youtube і знайшла Дмитра у соцмережі", – розповіла ТСН власниця прикраси Катерина.

Дівчина розповіла, що каблучку придбали у Празі у вересні 2017 року – там чоловік Євген їй освідчився. Тож прикраса є для пари дуже важливим родинним символом. Нині подружжя вже виховує 10-місячного синочка Івана і дуже кохає одне одного.

Пара подякувала Дмитрові за таку людяність та сфотографувалась із ним, і сертифікатом від каблучки.

Власники каблучки_2
соцмережі

Нагадаємо, у бюро знахідок "Борисполя" така коштовна знахідка не єдина – лише минулого місяці іншій жінці повернули каблучку цього ж бренду, а найбільше запам'ятався службовцям аеропорту загублений рюкзак з 20 тисячами доларів.

ВідеоКиянин шукає власника коштовної каблучки, знайденої в аеропорті "Бориспіль"

Восьмого березня киянин Дмитро знайшов в аеропорту "Бориспіль" каблучку відомого бренду "Тіфані". Такі зазвичай коштують від 90 до 400 тисяч гривень, у залежності від чистоти діаманта. Дмитро розмістив публікацію у соцмережі, однак за тиждень власник так і не знайшовся. Що тепер буде з обручкою і як реагувати, коли ви щось загубили чи знайшли в аеропорту - у сюжеті.  

Киянин шукає власника коштовної каблучки, знайденої в аеропорті "Бориспіль"

Залиште свій коментар

Вибір редакції