Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Померлий після бійки у супермаркеті чоловік був нетверезий і з компанією, яка і відвела його додому

З магазину чоловік вийшов сам

Скандал у столичному супермаркеті закінчився смертю. Потерпілому було 33 роки, працював на будівництві неподалік і в тому самому районі проживав. До супермаркету прийшов із компанією і за свідченнями – були вони нетверезими, йдеться в ТСН.16.45.

Двоє покупців посварилися, коли чекали на піцу. Спочатку словесно з'ясовували стосунки, а потім - один із покупців ударив іншого. Одним ударом збив його з ніг. На відео з камер спостереження видно, як чоловіка намагаються підняти та привести до тями.

Після бійки потерпілому викликали "швидку". Але від допомоги той відмовився, друзі побитого лише відвезли його додому. Але наступного дня на роботу він не пішов, згодом чоловіка знайшли мертвим. Не виняток, що від травм після удару.  

Чоловіка, який завдав ударів, досі розшукують.

 

ВідеоСуперечка в черзі столичного супермаркету закінчилася смертю

Двоє покупців посварилися, коли чекали на піцу. Спочатку словесно з’ясовували стосунки, а потім один із них ударив іншого. Одним ударом збив його з ніг. На відео із камер спостереження видно, як чоловіка намагаються підняти та привести до тями. Додому побитий дістався ще на своїх двох, але вже у квартирі - помер.  

Суперечка в черзі столичного супермаркету закінчилася смертю

Залиште свій коментар

Вибір редакції