Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відлетів у вічність: у Києві попрощалися з легендарним пілотом "Руслана"

Льотчик-випробовувач став живою легендою "Антонова".

У Києві сьогодні попрощалися з легендарним пілотом Володимиром Терським. Він понад 30 років випробовував, а фактично навчав нові літаки фірми "Антонов" літати, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Серед найвідоміших – перший у світі широкофюзеляжний Ан-22 та неперевершений досі "Руслан". Також Терський виховав цілий загін льотчиків-випробувачів, серед яких багато Героїв України. "Людина, яка дала путівку в життя дуже багатьом літакам, і перш за все Ан-124. Він створив величезну школу пілотів, котрі працювали разом із ним. Наставник номер один", - сказав на похороні президент ДП "Антонов" Олександр Донець.

Востаннє Терський піднявся у повітря вже як пасажир на 35-річчі "Руслана", коли за штурвалом сиділи вже його учні. Під час церемонії прощання, за "антоновською" традицією, пролетів літак: Ан-26 помахав крилами, ніби прощаючись з пілотом.

ВідеоУ Києві попрощалися з легендарним пілотом Володимиром Терським

Він понад 30 років випробовував, а фактично - навчав нові літаки фірми "Антонов" літати. А ще виховав цілий загін льотчиків-випробувачів, серед яких багато Героїв України. Востаннє Терський піднявся у повітря вже як пасажир на 35-річчі "Руслана".  

У Києві попрощалися з легендарним пілотом Володимиром Терським

Залиште свій коментар

Вибір редакції