Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відвідувачі фестивалю Atlas Weekend разом з лідером гурту "Бумбокс" закликали звільнити Сенцова

Під час виступу гурту на великих екранах з’явилось зображення українського політв’язня.

На музичному фестивалі Atlas Weekend у Києві під час виступу гурту "Бумбокс" відвідувачі закликали звільнити українського політв’язня Олега Сенцова.

Про це повідомляє кореспондент ТСН.ua з місця події.

Під час виступу фронтмен гурту Андрій Хливнюк разом з людьми декілька разів прокричали "Free Oleg Sentsov", а на екранах сцени з’явилось велике зображення самого політв’язня.

Наостанок лідер гурту "Бумбокс" подякував відвідувачам за підтримку такої ініціативи.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримуючу терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За час голодування він втратив 15 кг ваги.

ВідеоЛідер гурту "Бумбокс" підтримав Сенцова на Atlas Weekend

На фестивалі Atlas Weekend під час виступу гурту "Бумбокс" на великих екранах зобразили портрет політв'язня Олега Сенцова із закликом #FreeSentsov. Після звучання пісні "Наодинці" Андрій Хливнюк разом зі своїми прихильниками скандував "Free Олег Сенцов!".

Лідер гурту "Бумбокс" підтримав Сенцова на Atlas Weekend

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції