Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вікно" для ухвалення рішень по Києву має ім'я і сидить у Верховній Раді – Ткаченко

Нардеп вважає, що в столиці діє корупційна система на всіх рівнях.

На шляху охочих інвестувати в Київ підприємців стоїть людина, без погодження з якою мерія міста не дає можливості нічого будувати в столиці. Таку думку висловив один з головних претендентів на посаду голови КМДА, народний депутат від "Слуги народу" Олександр Ткаченко в інтерв'ю LB.ua.

"Всі в місті знають, де знаходиться це "вікно". У нього є ім'я і прізвище, його всі знають. Це ім'я і прізвище зараз сидить в парламенті", - зауважив нардеп. І уточнив, що доказів того, що це Вадим Столар не має, однак може послатися на думки багатьох людей. "Я точно не знаю, але так багато говорять. Свічку не тримав – з цим повинні розбиратися правоохоронні органи. Але всі інвестори, які приходять в місто, знають, куди йти. Якщо вони туди не йдуть, у них нічого не виходить", - пояснив політик.

Ткаченко заявив, що така ситуація спостерігається не тільки на найвищому рівні. "Трагедія ситуації полягає в тому, що ця система, створена за останні п'ять років, як ракова пухлина, поширилася на всі департаменти. Під кожним департаментом, районним управлінням є свій маленький "столар", який діє таким же чином", - зазначив він. При цьому нардеп акцентував увагу на тому, що мер столиці знайомий з цією ситуацією. "Я не психотерапевт Кличко і не віщун у цьому відношенні. Але важко собі уявити, що він про це не знає. А якщо не знає, то який він тоді керівник?", - заявив представник "Слуги народу".

Ткаченко запевнив, що особисто не спілкувався зі Столаром. "Був всього один смішний випадок. Я залишив у ВР на підвіконні в кулуарах стіки. Повертаюся – їх вже немає. Поруч стоїть Столар і з кимось розмовляє. Питаю його, чи не бачив мої стіки. Він вивертає кишені, сміється: "У мене немає". Це єдиний раз, коли я з ним розмовляв", - розповів депутат.

Як повідомлялося, раніше Ткаченко заявив, що в Києві склалася патова ситуація, оскільки мер Віталій Кличко не має довіри депутатів, а його дії свідчать про те, що він "великий спортсмен, але хріновий менеджер міста".

Відео НАБУ розпочне розслідування корупційних схем Кличка на реконструкції Шулявського мосту

У відповідь на судову ухвалу очільник столиці вирішив особисто перевірити будівництво скандального мосту. Виявилося, що старий міст зник у невідомому напрямку, а вартість нового - зросла удвічі з моменту проектування. І це вже офіційно.    

НАБУ розпочне розслідування корупційних схем Кличка на реконструкції Шулявського мосту

Залиште свій коментар

Вибір редакції