Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Віталія Кличка долучили до музею боксерської слави світу

Мер Києва готується до урочистої церемонії з цього приводу.

Київський мер і екс-чемпіон світу з боксу в супертяжкій вазі Віталій Кличко став першим українцем, якого включили до Міжнародного залу та музею боксерської слави. Урочиста церемонія з цього приводу запланована на неділю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Політик уже встиг зробити відбиток свого кулака, який традиційно залишають нові члени зали. У музеї він побачив легендарний ринг, який багато років стояв на арені Madison Square Garden у Нью-Йорку, на якому боксував Мухамед Алі. Серед легендарних імен Кличко знайшов своє та брата. "Я був дуже здивований, коли знайшов. Ринг, на якому боксували Алі, Фрезер, багато видатних спортсменів. Дуже радий, що також є наше ім’я", - зізнався боксер.

Раніше Кличко анонсував проведення в Києві конгресу WBC (Світової боксерської ради). На нього мають прибути легенди боксу, зокрема Майк Тайсон та Евандер Холіфілд. Захід запланований на вересень цього року.

ВідеоВіталія Кличко включили до Міжнародного залу та музею боксерської слави

Урочиста церемонія буде завтра. Політик уже встиг зробити відбиток свого кулака, який традиційно залишають нові члени зали. У музеї побачив легендарний ринг, який багато років стояв на арені Madison Square Garden у Нью-Йорку, на якому боксував Мухамед Алі. Серед легендарних імен Кличко знайшов своє та брата.

Віталія Кличко включили до Міжнародного залу та музею боксерської слави

Залиште свій коментар

Вибір редакції