Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вкладники збанкрутілого банку "Михайлівський" перекрили Хрещатик у Києві

Перед цим протестувальники намагалися прорватися до Адміністрації президента.

У ці хвилини ошукані вкладники збанкрутілого комерційного банку "Михайлівський" перекрили вулицю Хрещатик у центрі Києва. Перед цим вони намагалися прорватися до будівлі Адміністрації президента, але їх туди не пустили правоохоронці. Також пікетували під стінами Нацбанку.

"Вкладники "Михайлівського" перекрили Інститутську, бо їх не пустили на Банкову. Невеликі сутички з поліцією", – написав у Facebook нардеп Ігор Луценко.

Згодом доповнив, що рух транспорту заблокували й на Хрещатику.

"Вкладники "Михайлівського" перекрили Хрещатик. Перед цим їх не пустили на Банкову і до них не вийшла Гонтарева", – уточнив депутат.

вкладники банку Михайлівський
kievcam.info

Зазначимо, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розширив список вкладників "Михайлівського", яким передбачені компенсації за "згорілі" вклади, на 10626 осіб. Додаткова сума на виплати збільшилася на майже 100 млн грн – до 1 млрд 327 млн грн. Повернення грошей вкладникам відновлять завтра, 4 листопада.

Попередній реєстр вкладників налічував 46622 особи. Із них компенсації отримали 19,7 тисячі осіб на загальну суму 1,19 млрд грн (97% від суми загального реєстру).

Нагадаємо, власник збанкрутілого банку "Михайлівський" заборгував кредиторам 23 мільярди гривень.

Відео Скандал навколо збанкрутілого банку "Михайлівський": нові факти

Залиште свій коментар

Вибір редакції