Власники пошкоджених у київському проваллі машин позиватимуться до суду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони хочуть отримати компенсації за побиті машини, тим більше одна з них не підлягає ремонту.

Власники двох пошкоджених проривом труб у центрі Києва автівок уже шукають адвокатів і збираються подавати до суду з вимогою компенсувати збитки. Одна машина вартістю приблизно 15 тисяч доларів не підлягаю відновленню, власник іншої, ціною у 5 тисяч, прогнозує великі проблеми вже протягом року, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Біля будинку, де живе Вадим Путилов, гурток "зроби сам": сидіння машини на асфальті, всередині салону стирчать дроти, будівельний фен чекає своєї черги. У чоловіка - велика сушка. "Дивіться, як водою просяк увесь салон", - показує власник машини та додає, якщо оперативно все не вичистити, за лічені дні піде пліснява і сморід. Nissan провалився на сумнозвісному перехресті в центрі Києва, але машина на ходу, прийнамні поки що. Постраждав і сам Вадим – отримав опіки на ногах. Свою шкоду здоров’ю він вважає незначною, а от за пошкодження машини хоче компенсації, причому в розмірі ринкової вартості самого авто, адже машини-потопельники зрештою повністю виходять з ладу.

Відео Власники пошкоджених внаслідок провалля автівок вимагатимуть компенсації

Водії уже шукають адвокатів і збираються подавати до суду з вимогою компенсувати збитки. Адже одна машина, вартістю приблизно 15 тисяч доларів, не підлягає відновленню, інша - ціною у 5 тисяч - може вийти з ладу протягом року. Водії обурюються, що поліція не хотіла складати протокол, що машини постраждали саме через порив труби.  

Власники пошкоджених внаслідок провалля автівок вимагатимуть компенсації

Одразу викликати поліцію для складання протоколу, а в разі відмови на відео записати усю пригоду та опитати свідків – це радять водіям у подібних ситуаціях юристи. І додають, що суд у таких випадках найпевніше стане на бік водіїв. "Такому автомобілісту, безумовно, слід визначити суму збитків. Це робить або спеціалізоване СТО, або експерт. І вже зібравши всі документи – маєте їх надавати або страховій компанії, або винуватцю, або йти напряму до суду", - пояснюють правники.

В ідентичній ситуації півтора року тому опинився Василь Гроголь. Під його Mini Cooper посеред ночі прорвало трубу в кварталі від Хрещатика. "Машину ніхто не діставав, доки я сам не викликав кран", - пригадує він. Авто було застраховане в іноземній компанії, тож компенсацію чоловік повністю отримав і до суду не ходив. Автомобілі ж, які постраждали напередодні, не були застраховані на подібні випадки, тому їхні власники мають намір домагатися справделивості через суд.

Як повідомлялося, у центрі Києва 5 листопада провалився асфальт через прорив труби з гарячою водою, і сталося це на тому ж місці, що в листопаді минулого року. Нещастя знову сталося на перехресті вулиць Шота Руставелі та Саксаганського. Цього разу в провалля, які утворилися від прориву, потрапили автомобілі, а вулицю залило окропом.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції