Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вокзальна мафія": київська поліція безсила перед етнічною бандою із Закарпаття

В усіх затриманих реєстрація однакова – Берегово.

Столична залізнична станція – місце, де краде, жебракує та влаштовує свавілля етнічна банда, кожен член якої має десятки приводів до поліції. Попри це, вокзал не перестає бути місцем, куди страшно заходити, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У муніципальній варті Києва чисельність банди оцінюють у приблизно 100 осіб. Сергій Боднар постійно знімає на відео життя цих людей. "Будемо красти завжди, все життя", - кажуть вони. "У нас така робота – треба ворувати", - пояснюють ці люди. Герої відео пікнікують біля вокзалу, на імпровізованому столі – горілка та вино. Чоловіки обурюються, чому їм заважають відпочивати і кличуть на перевірку документів у лінійний відділок: "Люди собі відпочивають". Звинувачення в крадіжках відкидають – кажуть, що гроші отримують жебрацтвом.

Відео На столичному вокзалі поліція нічого не може вдіяти з членами банди, які безперестану крадуть та хуліганять

Столична залізнична станція - місце, де краде, жебракує та влаштовує свавілля етнічна банда. Кожен її член має десятки приводів до поліції. Деяких по кілька разів на день затримують патрулі муніципальної варти та Національної гвардії. Неправомірні дії знімають на відео, проте затримані лише пиячать та співають просто під відділком поліції. Що, виявляється, можна безкарно робити на вокзалі - у сюжеті.  

На столичному вокзалі поліція нічого не може вдіяти з членами банди, які безперестану крадуть та хуліганять

Обізнані ці особи і з особливостями роботи столичної поліції: "Якби була поліція з Солом’янського райвідділу, то вони б мали право, а ці заберуть і через п’ять хвилин відпустять, навіть не через п’ять хвилин, а через секунду". Але до відділку йдуть, а вагітна жінка бере з собою вино. Оренда квартири поблизу вокзала коштує 8-12 тисяч тисяч гривень на місяць, але тут можна жити ось так – деревина, ковдри, клейонка. Спочатку навіть складно повірити, що там можуть бути люди – дорослі та зовсім малі діти.

Тим часом до відділку поліції везуть затриману вже нацгвардійцями жінку – за крадіжку. Вона зупиняє правоохоронців проханням випити пива: "А що, можна випити перед затриманням?" І про всяк випадок проклинає. Затримані тим часом уже виходять на свободу: "Ось така доля крадійська". Чи встигли перевірити цих людей? Відповіді на це запитання немає – до журналістів так і не виходить черговий поліцейський, але журнал обліку показують. Майже всі затримані бувають у відділенні ледь не щодня і мають однакову реєстрацію – місто Берегово. Сенсу ховатися випущені на свободу не бачать – вони впевнені, що на вокзалі української столиці можуть робити все, що забажають.

Як повідомлялося, цього літа на залізничному вокзалі у Києві знайшли мертвим чоловіка. Вранці пасажири побачили невідомого, який вже давно сидів на парапеті біля переходу і не подавав ознак життя. Вони повідомили поліцейським, які патрулювали платформу, та викликали медиків, які констатували смерть.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції