Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До активістів завітала Уляна Супрун.

У Києві активісти влаштували так звану "благоустрій-паті" під офісом спецпредставника України у мінському процесі та кума Путіна - Віктора Медведчука.

Акцію організували учасники мистецького об'єднання "Вавилон 13". Молоді люди встановили портрет письменника Стуса із написом "Медвудчук Ми Не Забули". Це нагадування куму Путіна, який був адвокатом письменника і навмисне не захистив його. 

Також пікетувальники намагаються привернути увагу до долі бранців Кремля та Олега Сенцова, зокрема. Подвір’я офісу всипане графіті "Free Sentsov". Асфальт також рясніє написами "Fuck-U-Putin" та "Ваті Торба".

На пікет до активістів завітала виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Відео Активісти у Києві пікетують офіс Віктора Ведмедчука

До долі бранців Кремля та Олега Сенцова намагалися привернути увагу активісти у Києві. Вони пікетують офіс спецпредставника України у мінському процесі та кума Путіна - Віктора Медведчука. 

Активісти у Києві пікетують офіс Віктора Ведмедчука

Раніше стало відомо, що зі сценарію до фільму про Стуса прибрали сцену із його адковатом, яким був нинішній кум Путіна і переговорник від України у Мінську щодо Донбасу Віктор Медведчук.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив керівництву Міністерства культури України та Державного агентства України з питань кіно спільно з авторами фільму про українського поета і політв'язня Василя Стуса зробити все можливе, щоб історія його життя у фільмі була розказана повністю і без спотворень.

Адвокат Медведчука Ігор Кириленко зі свого боку звинуватив прем'єр-міністра Володимира Гройсмана у цензурі. Він опустився до відвертих образ глави уряду і журналістів через те, що, на думку Кириленка, "події минулого використовуються в брудній політичній грі". Голова Держкіно заявив, що не вважає тиском заяву Гройсмана про фільм "Стус".

Вибір редакції