За хлібні полиці зі щуром київському супермаркету загрожує штраф у тисячу гривень

Магазин почав боротися з гризунами лише після резонансну у соціальній мережі.

В одному з київських мережевих супермаркетів клієнти декілька днів спостерігали за щуром, який спокійно їсть батон. Адміністрація магазину не реагувала, аж поки щур став зіркою інтернету, йдеться в ТСН.16.45.

Наталя з жахом згадує останній похід до супермаркету. Раніше в ньому купувала продукти регулярно, тепер - уже подумає.

"Купувала продукти у "Сільпо". Чую поряд чоловіки кричать жінці, яка йшла по хліб: "не йдіть, там щур". Дійсно сидить щур, їсть батон, нікого не боїться", - розповідає жінка.

Збентежена киянка кинулася по допомогу до адміністраторки. Але та продемонструвала неабияку витримку.

"Вона запропонувала прогнати щура, потім зникла. Щур залишився сидіти, а потім побіг до молочних продуктів", - розповідає Наталя.

Щурів у цьому супермаркеті бачили й інші покупці. Деяким вдалося зробити не лишЕ фото а й відео трапези гризуна. По соціальних мережах воно розійшлося вмить.

Після розголосу магазин на Оболоні вирішили зачинити аби розібратися із щуром. Зараз, переконує адміністрація, на хлібних полицях, окрім хліба, нічого немає.

У торговому залі на місці стаціонарних хлібних полиць стоять тимчасові. Адміністрація магазину від коментарів на камеру відмовляється, а поза нею просить вибачення та виправдовується, мовляв пацюки прибігли із сусіднього закладу, де триває ремонт. До цього щурів, кажуть, не було.

Керівник держспоживслужби стверджує, будь-які тварини в крамницях неприпустимі. Якщо клієнти придбають продукти, які продегустував щур, є чималий ризик підхопити смертельно небезпечну інфекцію.

Супермаркет, у якому бачили пацюка, обіцяють перевірити. І якщо контролери його теж помітять, то оштрафують компанію максимум на тисячу гривень.

В одному з київських супермаркетів клієнти декілька днів спостерігали за гризуном

Щурів у цьому супермаркеті бачили й інші покупці. Деяким вдалося зробити не лише фото, а й відео трапези гризуна. По соціальних мережах воно розійшлося вмить. Адміністрація магазину не реагувала, аж поки щур став зіркою інтернету. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: