За кривавою стріляниною на вокзалі Києва може приховуватися конфлікт перевізників

У транспортній компанії вважають, що їх намагаються залякати конкуренти.

Серед білого дня на залізничному вокзалі Києва невідомі відкрили вогонь із травматичної зброї та поранили трьох чоловіків. Очевидці кажуть, що нападники підбігли до однієї з маршруток, розстріляли людей і втекли, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Налякані свідки викликали поліцію. Хто саме стріляв – не знають. "Стріляли дуже багато. І тут, і внизу, і далі. Хто стріляв – не знаю", - каже одна з жінок. Усі поранення, кажуть очевидці, прийшлися в стегна. Перша версія події – конфлікт перевізників.

ВідеоНевідомі серед білого дня влаштували стрілянину на столичному вокзалі

У компанії, бус якої стояв поруч із місцем стрілянини, підтвердили, що постраждали саме їхні співробітники. Однак працюють вони лише тиждень, додали там. І запевняють, що цілком легально. "Ми офіційно працюємо. Вони вирішили прибрати конкурентів. Справа в грошах. Вони рішили таким чином залякати", - припускає адміністратор компанії-перевізника Віталій.

Біля лікарні чергує дружина з колегами одного з потерпілих, коментарів вони уникають. Хірург розповідає, що до них доправили лише одного з трьох потерпілих – найтяжчого. Решту повезли в інші шпиталі. А 36-річному чоловіку вже зробили операцію. "Вогнепальних поранень чотири: одне в поперекову ділянку, одне в праве передпліччя і два в праве стегно. Жити буде", - запевнив відповідальний черговий хірург лікарні №17 Володимир Галаг.

Фотогалерея У Києві біля залізничного вокзалу сталася стрілянина: є поранені (5 фото)

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про хуліганство. Наразі правоохоронці встановлюють мотиви та причини стрілянини. "Зазначимо, що всі потерпілі відмовились від написання офіційних заяв і не мають ні до кого жодних претензій", - констатувала керівник відділу комунікації поліції Києва Оксана Блищик.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар