"За тиждень кияни можуть вимикати бойлери". "Нафтогаз" уклав мирову угоду з "Київтеплоенерго"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мирову угоду ще має затвердити Господарський суд Києва.

НАК "Нафтогаз" у вівторок, 9 жовтня, уклав мирову угоду з "Київтеплоенерго", що є одним з кроків, для вирішення питання відновлення гарячого водопостачання у столиці. У компанії запевняють, що вже за тиждень мешканці Києва зможуть отримати гарячу воду.

Про це йдеться у повідомленні НАК "Нафтогаз" у Facebook.

"Десь за тиждень бойлерам можна дати відпочинок. Сьогодні підписали мирову угоду, за якою "Київтеплоенерго" визнає, що є правонаступником за борговими зобов’язаннями "Київенерго". Завтра Господарський суд м. Києва має затвердити мирову угоду", - йдеться у ньому.

Після цього протягом двох днів "Київенерго" та "Київтеплоенерго" урегулюють питання передавання боргових зобов’язань.

"Щойно це станеться, "Нафтогаз" та "Київтеплоенерго" зможуть укласти договір про постачання газу за пільговою ціною на умовах ПСО. Весь процес триватиме до 5 робочих днів", - підсумували у "Нафтогазі".

Десь за тиждень бойлерам можна дати відпочинок. Сьогодні підписали мирову угоду, за якою Київтеплоенерго визнає, що є...

Опубликовано Нафтогаз України - Naftogaz Вторник, 9 октября 2018 г.

Як повідомляв ТСН.ua, у Києві десятки житлових будинків включно з лікарнями, дитячими садочками, пансіонатами для літніх людей та інтернатами залишаються без гарячої води. В КМДА повідомили, що станом на 28 вересня гаряче водопостачання залишалося відсутнім у тих районах, які розташовані у зоні обслуговування ТЕЦ-6 та ще 200 котелень і об'єктів теплогенерації. Вони залежать від газопостачання НАК "Нафтогаз". Наразі це Оболонський, Подільській, Святошинський і Деснянський райони столиці. 

Така ситуація виникла через неквапливість Міністерства фінансів, яке мало переказати кошти "Нафтрогазу" для урегулювання питання з гарячим водопостачанням. "Нафтогаз" каже, що готовий укласти договори та пустити газ, одразу, як ці кошти дійдуть до компанії.

Київ залишився без гарячої води через те, що "Нафтогаз" відмовився надавати газ комунальному підприємству "Київтеплоенерго". Саме воно від травня має забезпечувати жителів столиці гарячою водою та опаленням. "Нафтогаз" же, перш ніж давати паливо, хоче знати: хто погасить раніше накопичені борги за газ - близько 5 млрд грн. Практично вся сума - борги споживачів і держбюджету.

В уряді ще у серпні обіцяли допомогти Києву вирішити це питання. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман оголосив, що Кабмін підготує постанову, якою буде виділено 729 мільйонів гривень для теплопостачальних підприємств Києва на погашення заборгованості, що виникла внаслідок різниці у тарифах. 

1 жовтня Міністерство фінансів переказало першу частину субвенції, яку уряд виділив для теплопостачальних підприємств Києва на погашення заборгованості, що виникла внаслідок різниці у тарифах.

ВідеоГаряча вода у Києві, ціна на пшоно та курс валют - економічні новини

Національний банк України встановив такі курси валют: долар коштує 28, 8 грн,  а євро – 32, 23 грн. В Україні півтора мільйона недійсних паспортів. Міністерство фінансів перерахувало 730 мільйонів на погашення боргу і відновлення у столиці постачання теплової енергії. Одна з найулюбленіших круп українців стає делікатесом.

Гаряча вода у Києві, ціна на пшоно та курс валют - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції