За вісім місяців у столиці зафіксували сім випадків ботулізму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спеціалісти радять не вживати консерви та рибу невідомого походження.

За вісім місяців 2019 року в Києві зафіксовано сім випадків захворювання на ботулізм. Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби в місті Києві.

Як відомо, два випадки захворювання були пов'язані зі вживанням м'ясних консервів домашнього виготовлення (лабораторно підтверджені). Ще три випадки пов'язані зі вживанням в'яленої риби: два - домашнього виготовлення і один - невідомого походження (лабораторно підтверджено).

Один випадок пов'язаний зі вживанням рибної продукції промислового виробництва, придбаної в закладі торгівлі міста Києва, ще один - зі вживанням рибної продукції невідомого походження, купленої біля ринку в Києві 21 липня.

"На сьогодні тривають лабораторні дослідження зразків крові", - розповіли контролери.

Нагадаємо, 2 липня повідомлялося, що у Кіровоградській області 11-річна дитина потрапила до реанімації з підозрою на ботулізм.

ВідеоДвоє людей потрапили до реанімації з діагнозом ботулізм на Запоріжжі

Мати та донька поласували домашніми консервами - кілька закруток з карасем жінки зробили власноруч минулої осені. З симптомами отруєння обох шпиталізували спершу до районної лікарні. Після підтвердження діагнозу терміново забрали до Запоріжжя. Наразі вони четверту добу в інтенсивній терапії, їм покращало.

Двоє людей потрапили до реанімації з діагнозом ботулізм на Запоріжжі

Залиште свій коментар

Вибір редакції