Залиті дощем і майже віднесені вітром. Як ведучі "1+1 Медіа" бігали заради здійснення мрій дітей

У Києві відбувся міжнародний марафон.

Тисячі учасників Київського міжнародного марафону сьогодні, 9 жовтня, бігали всупереч негоді. Долаючи самих себе і дистанцію. Організатори марафону кажуть, що у життєдайну силу бігу вірять дедалі більше українців. І чимало з них справді сьогодні замахнулись аж на 42 марафонські кілометри центром Києва.

Заради мрії інших не здалася зливі й команда ведучих "1+1 Медіа", ідеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Перед великим стартом – невелика руханка. Бігти готуються всі – бухгалтери, архітектори, телеведучі, приватні підприємці, пенсіонери, безробітні та голова Київської міської держадміністрації і мер столиці Віталій Кличко. Усі налаштовані здолати дистанцію, незалежно від фаху, віку та зовнішніх чинників. Марафон – понад усе. Дощ і вітер не завада. 6,5 тисячі людей долають дистанції від 2 до 42 кілометрів.

Курс на здоров'я чи, може, мода, але колись миршава українська статистика починає набирати ваги. Не Чикаго, де сьогодні на старт вийшли 40 тисяч людей, заради комфорту бігунів в американському місті перекривають від автомобілів цілі райони. Але наш прогрес – помітний.

"У першому марафоні сім років тому взяло участь близько 500 учасників. Сьогодні – у десять разів більше", – говорить представник організаторів марафону Вікторія Веремієнко.

Із тисяч учасників Київського марафону тільки 500 людей – іноземці. Українці зізнаються самі, що дійшли до бігу без ніяких премудростей.

Біг заради життя і здоров'я.

"Я думаю, що це – наймокріша моя медаль!", – говорить ведуча ТСН Марічка Падалко.

11-річна Софійка Жиліна прийшла підтримати команду ведучих "1+1 Медіа". Свою дистанцію обличчя каналу пробігли з благодійною метою – зібрати гроші на її лікування: одна ніжка дівчинки коротша за іншу на 12 сантиметрів, а також на лікування інших діток із проекту "Здійсни мрію" – Юрка Штрикаля та Богдана Нестеренка. Від останнього на марафоні презентують солодкий привіт. Цукерки за авторським рецептом хлопчика будуть у продажу. Усі гроші спрямують на лікування дітей.

"Додавало особливих сил. Ми бігали за наших дітей. Думаю, ми назбираємо їй на лікування і зробимо цей новий ортез", – зазначила ведуча ТСН Лідія Таран.

Неможливого не буває. Тріумф сили волі на марафоні. Бігову дистанцію здолали учасники мультимедійного проекту "Переможці", створеного за підтримки ТСН. А в марафоні на 42 кілометри першими фінішу дісталися українські паралімпійці.

Людмила Бадалян, Ганна Бока

Тисячі учасників Київського міжнародного марафону бігали всупереч негоді

Долаючи самих себе і дистанцію. Організатори марафону кажуть, що у життєдайну силу бігу вірять дедалі більше українців. І чимало з них і справді сьогодні замахнулись аж на 42 марафонських кілометри центром Києва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: