Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Завод переробки сміття з'явиться в столиці через два роки - Кличко

Столичний полігон хочуть реконструювати.

Лише в Києві за добу люди викидають тисячу тонн сміття. Сміттєзвалище, яке розташоване за 40 кілометрів від столиці, поблизу села Підгірці вже переповнене відходами. 

На полігоні вже зібралось понад 400 тисяч тонн сміття, йдеться у "Сніданку з 1+1".

За словами мера Києва Віталія Кличка, зараз тривають роботи з реконструкції та підкріплення дамби на полігоні і переробки фільтрату. До цього долучені міжнародні фахівці.

"Сміттєпереробного заводу в Україні немає. Єдиний сміттєспалювальний завод "Енергія" існує у місті Києві. Ми збираємо активи приватних компаній. Вже оголосили конкурс сміттєпереробного виробництва. В планах - підприємство, яке здатне переробляти понад 430 тисяч тонн. Наше завдання - почати будівництво вже наступного року. За два роки плануємо побудувати завод. Вже знайшли декілька можливих ділянок", - розповів столичний мер.

Будівництво такого заводу обійдеться у 50 мільйонів євро, тому у КМДА планують залучати інвесторів.

Також керівник компанії-оператора полігону ТПВ №5 у Підгірцях розповів, чому влада не зможе закрити небезпечне звалище, куди скидає сміття половина столиці. Повну версію розмови читайте на ТСН.ua.

ВідеоУ Києві планують побудувати сучасний сміттєпереробний завод

У Києві за добу люди викидають тисячу тонн сміття. Сміттєзвалище, яке розташоване за сорок кілометрів від столиці, поблизу села Підгірці, переповнене відходами. Токсична рідина, яку виділяють відходи, загрожує навколишньому середовищу. Щоб вберегти столицю від сміттєвого лиха, в Києві хочуть побудувати сучасний сміттєпереробний завод.

У Києві планують побудувати сучасний сміттєпереробний завод

Залиште свій коментар

Вибір редакції