Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жінка паралізувала столичний Поділ, залишивши автомобіль на трамвайних коліях

Жінка паралізувала столичний Поділ, залишивши автомобіль на трамвайних коліях

Через водійку затор утворився на кілька кілометрів.

Столичний район Поділ став заблокованим через один автомобіль, який зупинився на трамвайних коліях, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На вулиці зупинилися трамваї і автомобілі. Один автобус спробував проїхати, але застряг. Багатокілометрову тягнучку створила залишена без нагляду машина. 

Водії трамваїв потурбувалися і залишили автівкам місце для проїзду,  але його заблокував спочатку автобус, а потім остаточно застрягла поміж транспорту вантажівка.

Випадкові патрульні шукають водія в базі за номерами, але переконані, що штраф кермувальнкиа не злякає: за таке перешкоджання руху штраф дорівнює 510 гривень. 

Відео Столичний Поділ паралізувало через легкове авто, залишене на трамвайній колії  

Заблокований через одну машину - таким сьогодні був цілий район Києва. Зупинилися трамваї, один автобус спробував проїхати, але застряг. До спроби протиснутися затором долучилася вантажівка, і вже це призвело до повного паралічу. Про машину, з якої все почалося, і про розвиток подій - у сюжеті.  

Столичний Поділ паралізувало через легкове авто, залишене на трамвайній колії  

Водії трамваїв скаржаться, що через залишені поруч з коліями машини затори стаються часто та іноді стояти у них доводиться по кілька годин. 

Через майже годину патрульні визвонили власницю автомобіля: "Вона в туалет пішла - її вже немає 58 хвилин". 

Ксенія повернулася і виправдовується: "Я чесно дуже сильно захотіла в туалет, припаркуватися не змогла ніде". Свою провину жінка визнала. 

Подібна ситуація сталася напередодні в Одесі. Жінка залишила авто на коліях і пішла у справах. Згодом туди під’їжджає трамвай і виявляється заблокованим. Спочатку водій та пасажири чекали на власницю машини, а коли терпець урвався, всі разом вирішили посунути автівку. Врешті таки проїзд звільнили, трамвай продовжив рух. 

Кореспондентка ТСН Наталя Нагорна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції