Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зі столичних аптек зникла вакцина від кору

Кияни розкупили більшу частину препаратів.

Ажіотаж на щеплення став причиною того, що столичних аптеках закінчилися всі вакцини від кору. У жодній з ниж журналістам не вдалося знайти препарату, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ліків немає і в приватних клініках, а записатися до них на щеплення можна не раніше, ніж за тиждень – через щільний графік. У державних поліклініках вакцини є, але там теж стають у черги.

ВідеоЖителі Києва розкупили всі вакцини від кору та створили ажіотаж на щеплення

У жодній з аптек Києва ТСН не вдалося знайти вакцини. Записатися на щеплення від кору можна не раніше, ніж за тиждень через щільний графік. У державних поліклініках вакцини є, там стають у черги. Лікарі нагадують графік вакцинації проти кору.

Жителі Києва розкупили всі вакцини від кору та створили ажіотаж на щеплення

Від початку року в Києві захворіли 74 особи, з них 57 дітей. Лікарі вкотре нагадують батькам про графік вакцинації дітей проти кору. "Дітки вакцинуються у рік і в шість років. Якщо з якихось причин вакцинація не була проведена, діти після семи років вакцинуються дворазово з інтервалом у місяць", - каже медпрацівник інфекційного відділення Олександрівської клінічної лікарні Тетяна Гайдутдінова.

кір, інфографіка, вірус
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції