Зі столичних аптек зникла вакцина від кору

Кияни розкупили більшу частину препаратів.

Ажіотаж на щеплення став причиною того, що столичних аптеках закінчилися всі вакцини від кору. У жодній з ниж журналістам не вдалося знайти препарату, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ліків немає і в приватних клініках, а записатися до них на щеплення можна не раніше, ніж за тиждень – через щільний графік. У державних поліклініках вакцини є, але там теж стають у черги.

ВідеоЖителі Києва розкупили всі вакцини від кору та створили ажіотаж на щеплення

У жодній з аптек Києва ТСН не вдалося знайти вакцини. Записатися на щеплення від кору можна не раніше, ніж за тиждень через щільний графік. У державних поліклініках вакцини є, там стають у черги. Лікарі нагадують графік вакцинації проти кору.

Жителі Києва розкупили всі вакцини від кору та створили ажіотаж на щеплення

Від початку року в Києві захворіли 74 особи, з них 57 дітей. Лікарі вкотре нагадують батькам про графік вакцинації дітей проти кору. "Дітки вакцинуються у рік і в шість років. Якщо з якихось причин вакцинація не була проведена, діти після семи років вакцинуються дворазово з інтервалом у місяць", - каже медпрацівник інфекційного відділення Олександрівської клінічної лікарні Тетяна Гайдутдінова.

кір, інфографіка, вірус
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар