Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зниклих шестикласниць бачили у селі під Києвом

Пошуки дівчат тривають.

Від самого ранку батьки, рідні та друзі зниклих дівчат прочісують ліс в районі Червоного Хутору. Саме там мобільна вишка зафіксувала зв'язок з мобільного однієї з дівчат, передає кореспондент ТСН.

Свідки, які упізнали дівчат за прикметами і речами, які ті мали з собою, стверджують, що бачили дівчат у селі за приблизно 40 км від місця пошуку. Батькам свідки розповіли, що дівчата сіли в легковик синього кольору та поїхали в невідомому напрямку.

Нагадаємо, Варвара та Діана втекли з ліцею 10 квітня. Вони відімкнули телефони та не ночували вдома. Однокласники навіть зняли відео, як школярки вибігають за хвіртку навчального закладу. Вони втекли з третього уроку.

В особистому щоденнику 12-річної Варвари її мама Тетяна виявила план втечі, який діти розробляли упродовж кількох місяців. Згідно з ним, школярки планували здолати пішки та попутками кілька сотень кілометрів - до міста П'ятихатки на Дніпропетровщині. Там їм призначила зустріч ще одна дівчина, начебто їхня ровесниця. З нею діти листувалися електронною поштою. 

ВідеоЛюди взялися допомогати правоохоронцям у пошуках зниклих шестикласниць

Дівчата ще у вівторок втекли з ліцею та відімкнули телефони. Батьки Діани Крамінської та Варвари Дмитрієвої вже третій день прочісують свій район і чіпляють оголошення із фотографіями дітей. У особистому щоденнику однієї з дівчат виявили план втечі. Школярки воліли здолати пішки та на попутках кілька сотень кілометрів і дістатися Дніпропетровщини.

Люди взялися допомогати правоохоронцям у пошуках зниклих шестикласниць

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції