Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зоозахисники зірвали судовий процес над київським шкуродером

Через нестриманість активістів суд може не встигнути оголосити вирок до завершення строку давності злочину.

Процес над обвинуваченим у шкуродерстві зірвали захисники тварин у Шевченківському суді Києва. На лаві підсудних опинився Олександр Король, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Два роки тому столичні інтернет-форуми облетіли світлини загиблих собак, а свідки затримали чоловіка, котрий, на їхню думку, отруїв тварин у Ботанічному саду. Активісти зібралися під судом, бо впевнені, що смерті собак – справа рук саме Короля. "Наші дівчата, котрі опікали цих бездомних собак, піймали за руку цього Короля, коли він розкидав сосиски та отруту для тварин", - твердить Оксана Костюкевич. Свідком на процесі є коп, котрий складав протокол затримання. "Це було вже вночі, в темну пору доби. Ми з напарником обстежили територію, опитали людей, які там були. Вони кажуть: була собака. Але де вона ділася, ніхто не знає", - заявив Сергій Фальченко.

ВідеоЗасідання суду в справі отруєння собак зірвалося через протест зоозахисників

Сам підсудний заявляє, що живе поруч з ботсадом, де багато небезпечних собак, а тому він задобрює їх їжею, але не отруйною. Та посилається на висновки експертизи, котрі на його користь. "Повертаючись додому, зустрів цю свору. Я для того, щоб спокійно пройти, маю з собою корм, щоб їх відволікти", - пояснив Король. Прокуратура ж посилається на свою експертизу – мовляв, були й інші сосиски. "Отруйні речовини – ізонеозит – були виявлені не в кормі, на котрий він посилається, котрий був у нього в пакеті, а в іншого виду собачому кормі – в сосисці, котру, за свідченнями очевидців, він розкидав", - пояснив представник обвинувачення Павло Чернишенко.

Під час засідання в зоозахисників не витримали нерви, і вони почали вголос висловлювати невдоволення. Суддя оголосив вимогу, щоби порушники спокою залишили судову залу, а коли зчинився ґвалт – закрив засідання. Строки ж давності справи спливають уже 9 грудня. Якщо до цієї дати суд встигне завершити розгляд і визнати Короля винним, йому загрожуватиме піврічне ув’язнення або штраф у 850 грн.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції