Астрологія

Гороскоп на 19 вересня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно тримати себе в руках

День з яскраво вираженою негативною енергетикою, яка зробить нас вразливими, запальними і образливими.

Головне в цей час — стримувати прояв емоцій, якщо вдасться це зробити зранку, то вже в другій половині дня напруженість почне потроху відпускати, завдяки чому створиться враження, що життя налагоджується. У цей час можна ухвалювати  важливі рішення і ставати до втілення в життя нових проєктів, а ось від фізичного навантаження — зокрема  і спортивного — ліпше відмовитися.

Овен (21.03 — 20.04)

Відчувши хворобливі симптоми — головний біль, слабкість і ломоту в м'язах — не вдавайтеся до медикаментів, швидше за все, йдеться про перевтому і досить буде просто відпочити.

Телець (21.04 — 21.05)

День ідеально підходить для того, щоб зменшити оберти: менше поспішати і працювати, а більше роздумувати і спостерігати за навколишнім світом і людьми в ньому.

Близнята (22.05 — 21.06)

Потужний потік енергії, який ви відчуєте цього дня, необхідно направити на серйозну роботу — якщо розтратити її по  дрібницях, продуктивний день мине даремно.

Рак (22.06 — 22.07)

У разі відсутності взаєморозуміння з людьми — як близькими, так і малознайомими — не варто влаштовувати полеміку: довести свою правоту вам все одно не вдасться — тільки дарма витратите час і сили.

Лев (23.07 — 21.08)

Впоратися з дратівливістю, яка буде переслідувати вас в цей день, допоможуть улюблені заняття — зайнявшись своїм хобі, ви вже через пів години забудете про все на світі.

Діва (22.08 — 23.09)

Якщо провести хоча б половину дня на самоті, вдасться уникнути маси конфліктів, в які ви обов'язково встрянете, продовживши спілкуватися з оточенням.

Терези (24.09 — 23.10)

Втягуючись у протистояння на боці людини, яка здається вам несправедливо скривдженою, переконайтеся в тому, що вона дійсно потребує захисту — не дозволяйте використовувати себе з корисливою метою.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Поставивши перед собою мету знайти конфлікт, в якому ви зможете взяти участь, ви свого обов'язково досягнете, але чи варто витрачати сили, відпущені на цей день, даремно?

Стрілець (23.11 — 21.12)

Конфлікт, що почався цього дня, може — за всієї своєї безглуздості — може затягнутися, тому необхідно максимально стримувати емоції, щоб не вплутатися в нього.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Бажано відмовитися від покупок: купувати потрібно лише найнеобхідніше, в іншому разі згодом доведеться пошкодувати про марно витрачені — і серйозні — засоби.

Водолій (21.01 — 18.02)

Образивши когось в першій половині дня, ви вже по обіді зрозумієте, що не мали рацію — що ж, ліпше попросити вибачення одразу, ніж довго тягнути, відрізаючи собі шлях до примирення.

Риби (19.02 — 20.03)

День сприятливий для складання професійних планів на найближче майбутнє — сьогодні вам вдасться максимально точно визначитися як із метою, так і з способами її досягнення.

Читайте також: Що ми знаємо про людей, які народилися під знаком Лева

Меню