Астрологиня назвала найбільш вибухонебезпечні знаки зодіаку

Астрологиня назвала найбільш вибухонебезпечні знаки зодіаку

Credits

Вони можуть спалахнути на рівному місці, влаштувавши скандал через будь-яку дрібницю.

У кожного з нас, напевно, є знайомі, від яких краще триматися подалі, бо їхня поведінка непередбачувана: зараз вони спокійні і врівноважені, а вже через хвилину можуть лютувати, аж підскакувати. Астрологиня Людмила Булгакова назвала найбільш вибухонебезпечні знаки зодіаку.

Овен (21.03 – 20.04)

Овни спалахують миттєво і "горять" синім полум'ям — близько підходити до них в цей час категорично не рекомендується, можуть ненароком і покалічити. Скандалять представники цього знака вміло і з задоволенням, мало хто може зрівнятися з ними в цьому "таланті". Щоправда, цей недолік компенсується кратковременностью спалахів буйства представників знака: різко впав в безумство і шаленство, вони також швидко заспокоюються і щиро дивуються з того, що оточення продовжує від них сахатися.

Водолій (21.01 – 18.02)

Водолії зазвичай справляють враження людей милих, а якщо і неврівноважених, то зовсім небагато — як правило, оточенню  здається, що це невелика і пробачна слабкість. Але так відбувається рівно до тих пір, поки вони не стануть свідком спалаху люті представників знака. Відмінною рисою скандалів, які вони влаштовують, є непередбачуваність: ніхто, включаючи самих Водоліїв, не знає, коли вони почнуть бешкетувати і що стане для цього приводом і причиною.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельці на перший — та й на другий — погляд здаються людьми спокійними і врівноваженими, але варто утратити терпець, як вони перетворюються на розлючених слонів, які починають топтати — іноді в буквальному сенсі слова — все, що є у них на шляху. Головне, вчасно відскочити вбік, інакше можна серйозно постраждати. Заспокоїти представників знака буває непросто, вони ще довго зляться і мстять своїм кривдникам.

Читайте також: Астрологиня назвала найпалкіших жінок зодіаку

Наступна публікація