Астрологиня назвала найжадібніші знаки зодіаку

Астрологиня назвала найжадібніші знаки зодіаку

Getty Images

Жадібність — одна з найбільш неприємних якостей людського характеру, тому всі ми уникаємо спілкування з людьми, які від неї страждають.

Як дізнатися, що людина наділена недоліком скупості до того, як вона продемонструє її стосовно тебе? Виявляється, на це запитання цілком можуть відповісти зірки. Астрологиня Людмила Булгакова назвала найжадібніші знаки зодіаку.

Діва (22.08 – 23.09)

Діви — справжні скнари: якби проводився чемпіонат світу з жадібності, вони неодмінно посіли б в ньому перше місце. Як правило, вони охоче приймають подарунки, але самі навряд чи чимось поділяться — їм завжди буде здаватися, що ця річ їм набагато потрібніша, навіть якщо вона в результаті буде валятися у них без користі. Якщо ж представники знака змушені будуть щось дати або позичити, то як мінімум виторгують собі відповідь бонус або відсотки.

Близнята (22.05 – 21.06)

Близнята, незважаючи на свою комунікабельність та легкість в спілкуванні, завжди впевнені: на відміну від тих, хто їх оточує, які обійдуться мінімумом життєвих благ, вони гідні всього найкращого. Щодо інших людей, то вони існують для того, щоб цим кращим їх забезпечувати. Прощаючись із подругою, котра вирушає в поїздку, вони обов'язково запитають: "А що ти мені привезеш?" Якщо ж поставити їм аналогічне запитання перед їхньою поїздкою, вони у відповідь тільки зморщать  незадоволену пику.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Козороги не так жадібні, скільки економні: вони страшенно не люблять, коли щось зникає, тому що зіпсований у холодильнику сир може стати приводом для грандіозного скандалу. Справедливості заради треба сказати, що представники знака — така вже в них натура — економлять не стільки на інших, скільки на самих себе, тому шкоди оточенню не приносять, але їхня жадібність, проте, якість не найприємніша, за що їх часто критикують .

Читайте також: Гороскоп на 25 липня для всіх знаків зодіаку: день необачних вчинків

Наступна публікація