Астролог назвав найзарозуміліші знаки зодіаку

Астролог назвав найзарозуміліші знаки зодіаку

Credits

Вони дивляться на всіх зверхньо, хоча — найчастіше — не мають для цього ніяких підстав.

Від чого залежить схильність до зазнайства, яку демонструють деякі люди? Не останню роль в цьому сенсі — поряд з іншими факторами — грає час народження. Про те, які знаки Зодіаку є найбільш зарозумілими, розповіла астрологиня Людмила Булгакова.

Лев (23.07 — 21.08)

Леви, подібно до свого тотему, якого називають царем звірів, вважають себе монаршими особами людського суспільства. Тому вони впевнені, що — чим би вони при цьому не займалися — перевершують інших за замовчуванням. Самооцінка представників знака, зазвичай, річ захмарна, зрівнятися з ними в цьому сенсі не може жоден інший знак Зодіаку, і горе тому, хто наважиться спустити їх з небес на землю — не варто і намагатися.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Козероги, незважаючи на вдавану скромність, дуже люблять задирати носа. Справа в їхній впевненості в тому, що вони знають і роблять все краще за інших. В якійсь мірі в цьому твердженні є частка правди — ці трудоголіки дійсно багато в чому досягають високого рівня знань, умінь і компетенції, ось тільки навряд чи це є приводом для приниження інших людей. І сперечатися з ними не варто — швидше за все, вони не прислухаються до чужих доводів, та дадуть опонентові зрозуміти, що він нічого не розуміє в предметі спору.

Близнята (22.05 — 21.06)

Близнят зарозумілими робить властивий їм снобізм: на їхній погляд, не кожна людина — в силу різних причин — гідна того, щоб з ними — такими розумними і досвідченими — сперечатися. Оточуючі, зазвичай, для представників знака недостатньо гарні: один погано одягається, інший недостатньо освічений, третій дурний, четвертий не має почуття гумору. Про те, що і самі вони не завжди мають ці якості в достатньому обсязі, вони якось не замислюються.

Читайте також: Гороскоп на 1 серпня для всіх знаків Зодіаку: день, коли потрібно говорити правду

Наступна публікація