Астрологиня назвала знаки зодіаку, які легко знаходять пригоди на свою голову

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Астрологиня назвала знаки зодіаку, які легко знаходять пригоди на свою голову

Credits

Більшість людей намагаються уникати ситуацій, які можуть призвести до неприємностей, які в народі прийнято називати пригодами.

Але є і ті, хто без них буквально жити не може — відсутність несподіваних ситуацій і подій наганяють на них нудьгу. Астрологиня Людмила Булгакова назвала знаки зодіаку, які шукають — і частіше за все знаходять! — пригоди на свою голову.

Водолій (21.01 – 18.02)

Водолії вважають пригоди невід'ємною частиною свого життя — без них вони вважають, що їхнє життя минає даремно. Вони страшенно заздрять представникам інших знаків, які ведуть яскраве, насичене подіями життя, тому намагаються і своє організувати за його образом і подобою. Їм, наприклад, нічого не варто рвонути до Сполучених Штатів, не маючи не тільки грін-карти, а й уявлення про те, що вони збираються там робити, і через пів року вельми непогано влаштуватися.

Близнята (22.05 – 21.06)

Близнята в більшості своїй ведуть правильне — і праведне — існування: одна на все життя робота, одна квартира або будинок і одна друга половинка. Не дивно, що їх тягне до речей, які вибиваються із цього сталевого, але, на жаль, нудного подієвого ряду, і хочеться пережити справжню пригоду. Правда, це далеко не завжди їм вдається, оскільки в останній — вирішальний — момент вони, як правило, лякаються і роблять крок назад, щоб не ризикувати тим, від чого зовсім недавно намагались утекти.

Лев (23.07 – 21.08)

Леви найчастіше шукають пригод на свою голову — як, втім, і інші частини тіла — від нудьги, яку вони відчувають частіше за інших — події, гідні їхніх королівських персон відбуваються значно рідше, ніж їм би того хотілося. Ось вони і намагаються втрутитися в різні ситуації, і далеко не всі закінчуються сприятливо, що робить представників знака чемпіонами світу з потрапляння в неприємності. Втім, не варто через них перейматися — Леви завжди виходять сухими з води.

Читайте також: Гороскоп на 29 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли можна отримати прибуток розумовою працею

Наступна публікація