Астрологиня назвала знаки зодіаку, які люблять вчитися

Астрологиня назвала знаки зодіаку, які люблять вчитися

Credits

Як відомо, наука — світло, а неуцтво — пітьма, але далеко не всі хочуть вчитися і, найголовніше, отримують від цього процесу задоволення.

Для успішного засвоєння потрібно мати не тільки сильну мотивацію, а й відповідний склад характеру. В день знань астрологиня Людмила Булгакова назвала знаки зодіаку, які люблять вчитися.

Овен (21.03 – 20.04)

Овнів до отримання нових знань підштовхує допитливість:без них вода не освятиться, тому вони хапаються за будь-яку можливість дізнатися щось нове, незалежно від того, стане в пригоді їм це колись чи ні. Варто їм дізнатися, що десь "дають" нові знання, як вони, захоплені азартом, тут же кидаються їх "отримувати". Не дивно, що в голові у них панує повний хаос, зате в світській бесіді вони з легкістю можуть процитувати Рембо і назвати дати початку і закінчення Столітньої війни.

Читайте також: Церковне свято 2 вересня: день пам'яті біблійного пророка Самуїла

Близнята (22.05 – 21.06)

Близнята люблять вчитися, тому що отримання нових знань дається їм легко і просто — без особливих зусиль з їхнього боку. Поки їхні однокласники або однокурсники зубрять особливо складний матеріал, представники знака, тільки глянувши на текст, запам'ятовують його практично дослівно. До того ж вони добре розуміють, що знання зайвими не бувають, тому охоче їх купують: в господарстві — тобто, в роботі — все згодиться.

Читайте також: Іменини 2 вересня: кого вітати із днем ангела цього дня

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіони вчаться тільки того, в чому вбачають сенс для свого життя або роботи — того, що їм не знадобиться, вони просто пропускають, водночас чітко відокремлюють одне від іншого. У цьому сенсі вони схожі на Шерлока Холмса, який наповнював голову — чи, як він говорив, "горище" — тільки важливою для його діяльності інформацією, відкидаючи зайву: пригадується, він навіть не знав, хто такий Коперник. Не можна сказати, що сучасні представники знака настільки ж неосвічені, в іншому ж їхні характеристики збігаються.

Читайте також: Гороскоп на 1-2 вересня для всіх знаків зодіаку: дні, коли не варто бути скромним

Наступна публікація