Астролог назвав знаки Зодіаку, здатні на шалені вчинки

Астролог назвав знаки Зодіаку, здатні на шалені вчинки

www.credits

Яка жінка не мріє про те, щоб чоловік здійснював заради неї шалені романтичні вчинки?

Фантазія малює спокусливі картини про те, як він, наприклад, кидає шубу в бруд або купує "мільйон яскраво-червоних троянд". Астролог Людмила Булгакова назвала чоловіків тих знаків, які здатні на ткі подвиги.

Риби (19.02 — 20.03)

Риби — як головні романтики Зодіаку — не уявляють стосунків з коханою людиною без прогулянок під місяцем, читання віршів і вечерь в ресторані на двох. Але найголовніше для них — ризиковані, божевільні вчинки, які вони здійснюють з великим задоволенням. Представникам знака не складно, подібно до Річарда Гіра в "Красуні", по пожежній драбині піднятися з букетом квітів на п'ятий поверх або, обігнавши поїзд на літаку, зустріти кохану в пункті призначення.

Лев (23.07 — 21.08)

Леви роблять божевільні романтичні вчинки за допомогою широких жестів, на які вони великі майстри. Вечеря в знятому тільки для них ресторані з живим оркестром і врученням обручки — мінімум, що вони можуть зробити для коханої дівчини. Важко передбачити, яка ідея прийде їм в голову — політ до Парижа з пропозицією на оглядовому майданчику Ейфелевої вежі або відпустка на екзотичних островах, де можна поплавати серед різнокольорових коралів: в будь-якому випадку грошей на ці витівки представники знака не пошкодують.

Водолій (21.01 — 18.02)

Від Водоліїв можна чекати чого завгодно — навіженість цього знака переходить всі можливі межі. Романтичні стосунки в цьому сенсі — не виняток, вони підносять своїм коханим найнесподіваніші сюрпризи: чому б, наприклад, не відвезти близьку людину на художню виставку в інше місто або не влаштувати їй екскурсію покинутими будівлями, продемонструвавши при цьому володіння елементами паркуру. Що й казати, тим, у кого в шанувальниках значаться Водолії, потрібно мати міцні нерви.

Читайте також: Гороскоп на 30 липня для всіх знаків Зодіаку: день, коли потрібно вчитися

Наступна публікація