Астрологічний прогноз на 23 вересня

Астрологічний прогноз на 23 вересня

Credits

Плануючи свій день, ми все частіше звертаємося до підказок зірок, які, як відомо, поганого не порадять.

Які справи планувати? Який одяг і прикраси дягти, щоб пощастило в роботі і коханні? На роботу якої частини організму звернути особливу увагу? Яке число стане щасливим? Чого не можна робити категорично? На всі ці запитання відповідає гороскоп дня.

Нинішня місячна доба має такі характеристики:

Прогноз дня: пасивна енергія дня може зробити людину апатичною і пасивною. Щоб подібного не сталося, необхідно дотримуватися заздалегідь складеного плану дій, не дозволяючи собі відволікатися на розмови і суперечки, а також мінімізувати погані звички — особливо куріння.

Символ дня: дзеркало.

Стихія дня: Вогонь.

Енергетика дня: день несприятливий для активних дій.

Число дня: 9

Колір дня: зелений.

Камені дня: шпінель, аметист.

За яку частину тіла відповідає: весь організм загалом.

Хвороби дня: в жодному разі не можна займатися самолікуванням: перш ніж почати приймати будь-якої препарат, необхідно порадитися з лікарем.

Слова дня: виправлення власних недоліків.

Геометрична фігура дня: трикутник.

Шлюб і взаємини дня: не рекомендується не тільки укладати шлюб, але і призначати побачення — що-небудь обов'язково піде не так.

Містика дня: необхідно побоюватися пристріту, який сьогодні можливий, як ніколи — найдієвішим засобом в такому разі є амулет з бірюзою.

Табу дня: небезпечно довго дивитися в дзеркало.

Які люди народжуються цього дня: на світ з'являються люди з тонкою душевною організацією, що відчувають чужий біль як свій власний, які не приймають несправедливість і легко піддаються чужому впливу. Зірки радять їм вибирати професії лікаря, соціального працівника, сестри милосердя і доглядальниці.

Прогнози на тиждень:

Наступна публікація