Астрологічний прогноз на 27 липня

Астрологічний прогноз на 27 липня

Credits

Коли плануємо свій день, ми все частіше звертаємося до підказок зірок, які, як відомо, поганого не порадять.

Які справи планувати? Який одяг і прикраси одягти, щоб пощастило в роботі і коханні? На роботу якої частини організму звернути особливу увагу? Яке число стане щасливим? Чого не можна робити категорично? На всі ці запитання відповідає гороскоп дня.

Нинішня місячна доба має такі характеристики:

Прогноз дня: пасивна енергія дня може зробити людину апатичною і пасивною. Щоб подібного не сталося, необхідно дотримуватися заздалегідь складеного плану дій, не дозволяти собі відволікатися на розмови і суперечки, а також мінімізувати погані звички — особливо куріння.

Символ дня: дзеркало.

Стихія дня: Вогонь.

Енергетика дня: день несприятливий для активних дій.

Число дня: 9

Колір дня: зелений.

Камені дня: шпінель, аметист.

За яку частину тіла відповідає: весь організм.

Хвороби дня: ні в якому разі не можна займатися самолікуванням: перш ніж почати приймати будь-який препарат, необхідно порадитися з лікарем.

Слова дня: виправлення власних недоліків.

Геометрична фігура дня: трикутник

Шлюб і відносини дня: не рекомендується не тільки укладати шлюб, але й призначати побачення — щось обов'язково піде не так.

Містика дня: необхідно побоюватися пристріту, який сьогодні можливий, як ніколи — найдієвішим засобом в такому випадку є амулет з бірюзою.

Табу дня: небезпечно довго дивитися в дзеркало.

Які люди народжуються в цей день: на світ з'являються люди з тонкою душевною організацією, що відчувають чужий біль як свій власний, які не приймають несправедливість і легко піддаються сторонньому впливу. Зірки радять їм вибирати професії лікаря, соціального працівника, сестри милосердя і доглядальниці.

Читайте також: Гороскоп на 27 липня для всіх знаків Зодіаку: день, коли нічого не відбувається випадково

Наступна публікація