Астрологиня назвала найлегковажніші знаки зодіаку

Астрологиня назвала найлегковажніші знаки зодіаку

Credits

Про таких, як вони, зазвичай кажуть: без царя в голові.

Вони недовго розмірковують над тим, що роблять, і спочатку діють, а тільки потім думають, навіщо, власне, їм це було потрібно. Астрологиня Людмила Булгакова назвала найлегковажніші знаки.

Терези (24.09 — 23.10)

Терези власною легковажністю зобов'язані неврівноваженості, властивої всім представникам цього знаку. Шальки терезів, які є їхнім символом, постійно коливаються: сьогодні їм хочеться одного, завтра іншого, а на третій день вони повертаються до первісного варіанта. Не дивно, що в кінці кінців вони приймають рішення, яке превалює цього разу, абсолютно не враховуючи того, що воно виявиться, м'яко кажучи, недолугим.

Водолій (21.01 — 18.02)

Водоліїв постійно заносить то в одну, то в іншу сторону, тому їм важко — а іноді і неможливо — зосередитися на проблемі, яку вони в цей момент вирішують. Чи варто дивуватися, що відповідь на питання, що стоїть перед ними, вони дають, як то кажуть, методом тику — в результаті їхні рішення часто виявляється помилковим, оскільки вони зовсім над ним не розмірковували. Втім, представники знака не особливо з цього приводу і заморочуються — нехай буде, як буде.

Риби (19.02 — 20.03)

Рибам, цим головним мрійникам Зодіаку, просто лінь ретельно обмірковувати свої слова і дії, тому вони часто потрапляють з неприємні для них ситуації. Здавалося б, зовсім неважко було б, що називається, розкинути мізками і прорахувати свої вчинки хоча б на пару кроків вперед, але представникам знака нестерпно думати про те, що на таке — на їх погляд, безглузде — заняття можна витрачати час і сили. Вони вважають за краще експромт, який час від часу виявляється невдалим.

Читайте також: Гороскоп на 27 липня для всіх знаків Зодіаку: день, коли нічого не відбувається випадково

Наступна публікація