Час шукати зарубіжних партнерів: гороскоп на лютий 2020 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найкраще просуватимуться справи у співпраці із зарубіжними партнерами, щодо особистого життя, то найбільш яскравий і незабутній роман цього часу можливий саме з іноземцем. У другій половині місяця ймовірні збої в роботі техніки та відсутність взаєморозуміння між людьми – так проявить себе ретроградний Меркурій.

Про те, що чекає у січні на всі знаки Зодіаку, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Овен

Намагаючись допомогти іншим, важливо пам'ятати про те, що у кожної людини є свій, особистий простір, який не варто порушувати стороннім. В іншому разі з філантропа і благодійника можна легко перетворитися на настирливу особу, яка без дозволу лізе в чуже життя, надаючи тим самим ведмежі послуги.

Телець

На перший план вийде особисте життя, в якому у багатьох відбудуться приємні події – від весілля до народження довгоочікуваних дітей. Але навіть на такому позитивному тлі бенефіціантами і пестунами долі будуть ті, хто ще не знайшов свою долю – схоже, цього разу їм нарешті вдасться її здобути.

Близнюки

Не варто братися за кілька справ одразу – приказка про двох зайців, погнавшись за якими, не вдасться зловити жодного, придумана саме для таких випадків. Необхідно визначитися з пріоритетами, вибрати завдання першорядної важливості і зосередитися на них, а решта з часом підтягнуться.

Рак

Події – в більшості своїй приємні – стануть змінювати одна одну так швидко, що не всі будуть встигати на них реагувати. Але ті, кому це вдасться, увійдуть у смак і надалі вже не зможуть жити монотонним життям. Зміни в основному торкнуться професійних питань, але і особисті не будуть скривдженими.

Лев

Найгірше, що можна зробити цього часу, це почати реагувати на зауваження та критику недоброзичливо налаштованих людей. Оскільки їхні слова – відображення їхніх внутрішніх проблем, потрібно діяти відповідно до приказки: собаки гавкають, караван іде – тобто, просуватися до своєї мети незважаючи ні на що.

Діва

Шарм і привабливість в очах протилежної статі, цілком можливо, не тільки стане причиною яскравого роману, але і допоможе налагодити стосунки з начальством, якому теж не байдуже прекрасне. Головне в такій ситуації – не перейти межу, що відокремлює безневинний флірт від серйозних стосунків.

Терези

Толерантність, звичайно, якість хороша, але бувають ситуації, коли потрібно наполягати на своєму, не погоджуючись навіть на незначні поступки, оскільки з часом може виявитися, що вони – шлях до повної втрати своїх переконань. Уникнути цього можна, лише навчившись говорити ні.

Скорпіон

Кохання, яке "раптово нагряне", розфарбує життя тих, хто поки ще нудиться на самоті, у веселкові кольори. Головне в цьому разі – дати новоспеченій другій половинці рівні з собою права: не тиснути на неї, не нав'язувати свою точку зору, не підганяти і не зневажати, щоб вона не втекла геть.

Стрілець

Несподівано знижена самооцінка може завдати неприємностей, як на роботі, так і в особистому житті. Щоб цього не сталося, необхідно "підгодувати" впевненість в собі та своїх силах – невеликий професійний подвиг цілком підійде для цієї мети, головне, в результаті не злетіти дуже високо.

Козеріг

Події будуть відчайдушно суперечити твердженням про те, що старий друг краще нових двох – знайомства, які зав'яжуться цього часу, приведуть в життя багато цікавих людей, які абсолютно затьмарять колишніх приятелів. Незважаючи на це, не варто остаточно обривати зв'язки з минулим і тими, хто його уособлює.

Водолій

Хай і нетривалий, але приємний час, коли, здається, вам буде підвладне все – від професійних подвигів до досягнень особистого характеру, через що навіть стане можливим горезвісне "запаморочення від успіхів". Не варто допускати цього, інакше повернення до звичайного життя може виявитися болісним.

Риби

Втрата інтересу до реального життя може призвести до того, що воно відповість взаємністю – в ньому взагалі перестане щось відбуватися. Перебувати потрібно тут і зараз, а не мандрувати десь між небом і землею, вдаючись до захмарних – і найчастіше нездійсненних – мрій, які, до речі, можна успішно використовувати в роботі.

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу астропсихологині Валентині Віттрок (starsand.us).

Залиште свій коментар

Вибір редакції