Час стабільності і майнових накопичень: прогноз на рік за зороастрійським календарем

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Час стабільності і майнових накопичень: прогноз на рік за зороастрійським календарем

Credits

Новий рік за зороастрійським календарем розпочнеться 21 березня 2020 року, і він буде роком Слона. Про те, яким він виявиться і що нам принесе, розповідає астропсихолог Валентина Віттрок.

"Слон – тварина корисна"

Характеризуючи тотем нового зороастрійського року, варто згадати, що говорив про нього герой "Собачого серця" Поліграф Поліграфович Шаріков: "Слон – тварина корисна". Найбільшою мірою це відчули на собі жителі країн, в яких слони традиційно "беруть участь" в господарських справах – в Індії, Китаї та в африканських державах. Проте навіть там їх не тільки використовують як живий транспорт або на підсобних роботах на різних будівництвах. Насамперед, слони є символом влади, а сама тварина володіє якостями, якими, на думку цих народів, повинен володіти хороший правитель – мудрістю, силою і розсудливістю. Згідно міфології, слон також уособлює гідність, інтелект, миролюбність і проникливість. У буддизмі слон – правда, тільки білий – символізує Сонце, а люди в давнину настільки сильно їх шанували, що були впевнені: весь наш світ тримається на трьох слонах.

Людина-Слон: яка вона?

Людей, народжених у рік Слона – а це ті, хто з'явилися на світ в 1924 році, 1956, 1988 роках, – відрізняють якості, властиві цій тварині: серйозність, цілеспрямованість, доладність, зваженість і професіоналізм. Люди-Слони спокійні і врівноважені, вони можуть довго терпіти образи від оточуючих, але горе тим, хто спеціально або ненавмисно – переповнить чашу терпіння.

В люті Слон по-справжньому страшний – він може трощити все, що зустріне на своєму шляху, поки не заспокоїться, а відбудеться це з ним нескоро. До того ж люди-Слони – як, власне, і сам тотем – дуже злопам'ятні: скільки б років не минуло після сварки, під час зустрічі вони обов'язково пригадають її своєму кривдникові. До негативних якостей Слонів також можна зарахувати грубість, недовірливість, через яку вони з кожної дрібниці схильні робити катастрофу, і недовіра до людей – люди, що народилися під знаком цього тотему, дослухаються тільки до власної думки.

Рік стабільності на всіх рівнях

На глобальному, світовому рівні – через усе сказане вище – роки Слона вирізняє стабілізація політичної та економічної ситуації та ухвалення важливих законів в різних сферах життя. Будь-які нові ідеї і проєкти будуть легко і швидко втілюватися в життя, тому тим, у кого вони є, необхідно скористатися вдалим моментом.

"Чоловік ваш – рідкісний сім'янин"

На перший план у стосунках між людьми наступного року вийде сім'я. Слон як тварина вірна в коханні і схильна до сімейних цінностей, буде просувати саме цю модель союзів. У роки Слона зростає кількість офіційних шлюбів, а люди, які вступили в них, зазвичай, живуть разом довго і щасливо. Що до несерйозних стосунків, то новий зороастрійський рік їх не терпить і намагається всіляко їм перешкодити: людям, які живуть у цивільному, – так само як і інших видів союзів без будь-яких зобов'язань – варто бути готовим до того, що їхні стосунки розладнаються, а самі вони розлучаться.

Час майнового накопичення

Роки Слона також традиційно є часом накопичення майна – як рухомого, так і нерухомого. Ті, хто давно збирався придбати будинок або квартиру, нарешті зможуть це зробити, навіть якщо ще не зібрали достатньої кількості грошей. Тут можливі різні варіанти: підвернеться недорогий варіант житла (наприклад, у зв'язку зі терміновим його продажем) або хтось дасть відсутню суму в борг без відсотків – головне, що мрія про власні квадратні метри стане реальністю.

Те ж саме можна сказати і про придбання інших матеріальних благ автомобіля, дачі, нових меблів або брендових речей: Слон буде всіляко сприяти цим покупкам. До речі, все сказане вище стосується і будівництва: на тих, хто хоче не купити, а звести будинок, який відповідатиме всім їхнім уявленням про затишне домашнє вогнище, теж чекає удача.

Слон проти Мурахоїда

Антитотемом Слона є Мурахоїд: силі Слона він протиставляє слабкість, його повільності і ґрунтовності – вертлявість і легковажність, мовчазності і стриманості – балакучість і неврівноваженість, вірності – зради, серйозності – легковажність, традиційній сім'ї – цивільний шлюб без офіційного оформлення стосунків і будь-яких зобов'язань перед близькими людьми.

За допомогу в підготовці матеріалу дякуємо астропсихологу Валентині Віттрок (starsand.us).

Наступна публікація