Час залишитися вдома: гороскоп на 14 листопада

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День, коли у повній безпеці людина може почуватися тільки під дахом власного будинку. Якщо у вас немає можливості провести його в рідних стінах, постарайтеся максимально скоротити час перебування у ворожому – у всякому разі, у цей час – середовищі. Не затримуйтеся на роботі і в магазинах і не ходіть безлюдними місцями в темний час доби, коли сили зла панують безроздільно.

Овен

Не варто поспішати, втілюючи в життя ідеї, які нав'язує вам начальство. Швидше за все, не мине й дня, як воно відкличе свої розпорядження назад, а ваша праця виявиться марною.

Телець

Намагайтеся не давати іншим поради, яких не готові дотримуватися самі. По-перше, це неетично, а по-друге, якщо їхні наслідки виявляться невдалими, винними будете саме ви.

Близнюки

Ділові угоди, переговори варто перенести на інший – сприятливіший – день: велика ймовірність того, що ви не тільки не досягнете консенсусу, але й серйозно посваритеся.

Рак

Відмовтеся від спілкування з неприємними вам людьми. Їх-то і взагалі краще уникати, а цього дня – особливо: енергетичну діру, яку ви в результаті отримаєте, доведеться "латати" досить довго.

Лев

Уникайте нових знайомств, особливо з людьми, від яких надійдуть пропозиції про взаємовигідну співпрацю – крім порожніх турбот, їхні обіцянки нічого вам не принесуть.

Діва

За можливостю варто відмовитися від будь-яких грошових операцій – навіть отримання зарплати або боргу, який вам захочуть повернути, краще перенести на наступний день.

Терези

Припиняйте будь-які спроби керувати, підганяти і вказувати вам, що та як робити, навіть якщо вони будуть виходити від безпосереднього керівництва – будь-які побажання повинні бути висловлені коректно.

Скорпіон

Нікому не давайте необачних обіцянок, особливо якщо ви невпевнені, що зможете їх дотриматися – згодом це може зашкодити вашій бездоганної професійної репутації.

Стрілець

Відсутність взаєморозуміння між людьми зведуть нанівець будь-які ділові переговори, так що не варто призначати їх на цей час. Від побачення з коханою людиною теж краще відмовитися.

Козеріг

Дотримуйтесь помірності у всьому, включаючи шкідливі звички та прийом медикаментів – велика ймовірність отруєння і загострення хронічних захворювань, пов'язаних із шлунково-кишковим трактом.

Водолій

Очистити будинок від негативної енергетики допоможе генеральне прибирання, під час якого потрібно не тільки все ретельно вимити і вичистити, але й викинути речі, з якими пов'язані погані спогади.

Риби

Не найкращий день для початку нових проєктів – вони будуть просуватися повільно, вам постійно будуть вставляти палиці в колеса. Краще завершити справи, до яких у вас досі не доходили руки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції