Час жити на повну силу: гороскоп на жовтень-2018

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В жовтні все потрібно робити на повну силу - працювати, так викладаючись на сто з гаком відсотків; танцювати, так до нестями; відпочивати, так забувши про все на світі. До речі, слова про відпочинок – не обмовка, місяць так само добре підходить для релаксу і відновлення сил, як і для продуктивної роботи, а вже що робити – милуватися морем або робити кар'єру, кожен має право вибирати сам.

Про те, що ще чекає на всі знаки Зодіаку в цей час, розповідає астропсихолог Валентина Виттрок.

Овен

Життєва ситуація може змінитися кілька разів за місяць, тому доведеться ухвалювати правильні – і нетривіальні – рішення в будь-яких обставинах. Вирушаючи у подорож, будьте уважні і обережні: є ризик забути вдома документи, спізнитися на рейс або дізнатися, що заброньований номер зайнятий.

Телець

Більше справи, менше слів – ваш девіз на наступний місяць: почавши міркувати про завдання, які поставить перед вами життя – або начальство – можна втратити дорогоцінний час і сили і поступитися пальмою першості конкурентам. Не варто переживати і через речі, змінити які ви не в змозі.

Близнюки

У жодному разі не можна давати себе в образу – недоброзичливцям це може сподобатися, і вони почнуть тиснути на хворе місце у кожному зручному і незручному випадку. Щоб знайти вихід із складного становища, треба поглянути на нього під несподіваним кутом зору – традиційний підхід не спрацює.

Рак

Не варто давати волю негативним емоціям – вони ще нікого до добра не довели: перш ніж підвищити на когось голос або взяти недозволений тон, має сенс порахувати до десяти, можливо, бажання поскандалити зникне саме собою. Сварки і суперечки найкраще вирішувати миром, злагодою і пошуками консенсусу.

Лев

Переконувати оточення у своїй правоті можна тільки силою аргументів, жодні інші доводи дії не матимуть. В інших випадках варто керуватися принципом "вовка ноги годують" – тим, хто хоче чогось досягти, доведеться бути максимально активними, а інакше на успіх можна не розраховувати.

Діва

Проекти, які постійно відкладаються в довгий ящик, нарешті дочекалися своєї години – настав час для їх здійснення. Головне, довго не тягнути – сприятливі для починань обставини не будуть тривати вічно. Спілкуючись з потенційними партнерами, важливо пам'ятати, що основа співробітництва – взаємна повага.

Терези

Рідкісний життєвий період, коли буде таланити у всіх життєвих сферах, почнеться з солідного сюрпризу матеріального характеру – можливо, виграшу в лотерею, про який варто подбати заздалегідь, купивши лотерейний квиток. Побутові проблеми потрібно сприймати як неминучі, але, вони, на щастя, легко вирішуються.

Скорпіон

Захистом від осінньої погоди і, як наслідок, сезонної хандри стане увага близьких людей і затишна атмосфера власного будинку, тому має сенс більше часу проводити в його стінах. Заводячи нових друзів, не забувайте про старих – їх допомогу, так само як і участь у вашій долі, переоцінити неможливо.

Стрілець

Знайомі, які з'явилися в цей час, допоможуть отримати дуже важливий досвід, без якого в найближчому майбутньому ніяк не обійтися – він буде дуже доречним, коли почнете опановувати нову справу. А ось відкривати душу першому зустрічному не варто, ще невідомо, як ця людина розпорядиться вашими одкровеннями.

Козеріг

Довгоочікуваний успіх у всіх або майже всіх сферах життя і діяльності – річ, яка вимагає відповідальності: дуже важливо його не проґавити, в іншому разі може бути "болісно боляче за безцільно прожиті роки". Варто бути уважними до слів і обіцянок інших людей – велика імовірність обману.

Водолій

Всі досягнення – як професійного, так і особистого характеру – безпосередньо пов'язані з подорожами,отже вирушати в них варто за першої ж, навіть мінімальної, нагоди. Але, навіть якщо серйозних змін досягнути не вдасться, зміна картинки за вікном принесе чимало позитивних емоцій.

Риби

Якщо щось йде не так, як очікувалося, це, швидше за все, означає, що план не відповідає реальним обставинам. Замість того щоб турбуватися, має сенс його скоригувати. Будьте уважні за кермом – особливо це стосується трас за міською межею, практично не завантажених машинами.

Дякуємо за консультацію астропсихологу Валентині Віттрок (starsand.us).

Залиште свій коментар

Вибір редакції