Чому астрологи вважають серпень "злим": що чекає на нас наприкінці цього літа

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чому астрологи вважають серпень "злим": що чекає на нас наприкінці цього літа

Фото: Credits

Серпень, попри те, що ми вважаємо його приємним у всіх сенсах закінченням літа, на яке у багатьох припадає відпустка – помірно спекотним, рясним і врожайним, повним овочів і фруктів, насправді не такий простий, як здається на перший погляд. Астрологи здавна називали його "злим".

Про причини такого ставлення астрологів до останнього літнього місяця серпня розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Серпень в історії

Багатовікові спостереження астрологів-каббалістів говорять про те, що саме в серпні – як раніше, так і нині  – часто траплялися і трапляються війни або природні, а потім і техногенні катаклізми. Найвідомішою катастрофою в історії стало руйнування Храму Соломона в Єрусалимі, від якого до наших часів дійшла тільки знаменита Стіна плачу.

Але відомі й інші негативні події, так чи інакше тимчасово "прив'язані" до останнього літнього місяця. Так, атомні бомбардування японських міст Хіросіма і Нагасакі, у результаті яких відразу ж загинули 200 тисяч людей (ще 500 тисяч померли протягом наступних п'яти років), відбулися 6 і 9 серпня 1945 року. Найбільший терористичний акт в історії післявоєнної Італії – вибух бомби на залізничному вокзалі в Болоньї – стався 2 серпня 1980 року. Літак японської авіакомпанії Japan Air Lines врізався в гору в сімдесяти кілометрах від Токіо 12 серпня 1985 року – загинуло більше п'ятисот чоловік. 31 серпня 1986 року затонув пароплав "Адмірал Нахімов" – жертвами цієї катастрофи стали чотириста двадцять три людини. 17 серпня 1999 року стався один з найсильніших землетрусів в історії людства – в результаті цього катаклізму загинуло більше сімнадцяти тисяч осіб. 12 серпня 2000 року затонув атомний підводний човен "Курськ", всі члени екіпажу – сто вісімнадцять осіб – загинули.

Чому він такий злий?

Чим пояснити причини негативної репутації місяця? Точно на це питання відповісти складно. Можливо, причина великої кількості серпневих катастроф полягає в тому, що більша частина місяця проходить під знаком Лева, а він – "порода" вулканічна і вибухонебезпечна, так і норовить вплутатися в "бійку". Відомий вчений-біофізик Олександр Чижевський бачив причину серпневих катастроф в тому, що Сонце в цей період завжди активніше і агресивніше, ніж в будь який інший час. Є також думка, що причиною "злості" серпня може стати циклічне чергування життя і смерті. У стародавні часи, коли новий рік починався 1 вересня, серпень, відповідно, був останнім часовим відрізком, що завершував дванадцятимісячний період. Він ніби обнуляв усе, що було до нього, і починав життя з чистого аркуша, тому в цей час і стаються такі фатальні – події. Календар відтоді змінився, тепер ми зустрічаємо новий рік 1 січня, але традиції, схоже, збереглися.

Що несе нам нинішній серпень

Нинішній серпень значною мірою не стане винятком із загального правила. Перш за все, необхідно звернути увагу на небесну конфігурацію, в якій Сонце в знаку Лева сформує напружений аспект до Урану в знаку Тельця, а сильний Марс в знаку Овна піде на зближення з Чорної Місяцем – точне їх з'єднання відбудеться 8 серпня о 22 градус Овна. Така картина свідчить про те, що наявна наразі у суспільстві напруга найближчим часом не ослабне, а, можливо, й посилиться. Стосуватиметься це проблем соціальної нерівності та земельних питань – не виключено, що частина території однієї держави з якоїсь причини стане частиною іншого. І якщо на початку місяця цей перехід може бути відносно мирним, то після 3 серпня, коли Земля буде проходити повний місяць у дванадцятому градусі Водолія, а Марс почне формувати напружений аспект до планет, що зібралися у знаку Козорога, справа цілком може дійти і до військових дій.

Втім, сказати, що серпень принесе виключно неприємності, буде неправильно. Завдяки Венері він зіграє велику роль у романтизації стосунків між людьми – вона зробить все для того, щоб ми згадали про те, що в житті існує любов. Велика ймовірність як доленосних зустрічей з новими партнерами, які можуть виявитися справжньою другою половинкою, так і налагодження стосунків із колишніми коханими.

Читайте також: Що ми знаємо про людей, які народилися під знаком Лева

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Астропрогноз на грудень
Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація