День емоцій і конфліктів: гороскоп на 17 січня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День, коли невдоволення і дратівливість можуть відчути навіть найспокійніші і найбільш врівноважені люди, а сплеск емоцій призведе до серйозних і довготривалих конфліктів з оточуенням. Важливо також уникати зради – зрада своєї другої половинки може стати причиною розставання.

Овен

Важливо уникати спокус, які будуть підстерігати з усіх боків – не варто їсти смачну, але калорійну їжу, купувати щось дороге і абсолютно непотрібне і говорити начальству правду у вічі.

Телець

Тим, хто сумнівається в силі волі, що допомагає адекватно реагувати на провокації інших людей, краще залишитися вдома і провести день наодинці з улюбленими книгами і фільмами.

Близнюки

Щоб уникнути конфліктів – зокрема, і фізичної властивості – рекомендується уникати місць масового скупчення незнайомих людей, особливо, якщо існує ймовірність того, що вони зловживають алкоголем.

Рак

Взаєморозуміння між людьми знизиться до мінімуму – буде здаватися, що вони не чують одне одного. Не варто доносити свою думку до оточуючих за будь-яку ціну – з часом вони самі зрозуміють вашу правоту.

Лев

Небажано допомагати кожному, хто про це попросить, особливо на роботі: у цей день кожен повинен займатися своїми справами і не брати на себе професійні обов'язки інших.

Діва

Щоб не випробувати справедливість твердження про те, що безкоштовний сир лежить тільки в мишоловці, на власному досвіді, рекомендується відмовитися від благодійних акцій і не приймати подарунки від незнайомих осіб.

Терези

Не можна відмахуватися від порад і зауважень, висловлених друзями або колегами: у них цілком може виявитися зерно істини, яке допоможе зробити правильні висновки з того, що сталося.

Скорпіон

Не варто втручатися в справи інших людей, особливо, коли вони про це не просять, в іншому разі – якщо щось піде не так – цілком можна виявитися винними у ситуації, що склалася.

Стрілець

Доведеться виключити будь-яке спілкування, яке має хоч якесь значення, – наприклад, ділові переговори з перспективою на довгу співпрацю або романтичне побачення.

Козеріг

Рекомендується зважувати кожне слово перед тим, як його вимовити – необережний вислів може образити людину і внести розлад у стосунки з нею.

Водолій

Занепад сил, який буде спостерігатися в цей день, обумовлений перманентним стресом і перевтомою, потрібно лікувати відпочинком та приємними емоціями.

Риби

Щоб не стати об'єктом маніпуляції, треба максимально уважно ставитися до чужих слів і спроб переконання, поставивши собі запитання: яку мету переслідує особа, що їх висловлює.

Залиште свій коментар

Вибір редакції